V okviru evropskega prvenstva (ki še traja) je bila včeraj tudi tekma za amaterske gorske sladokusce. Trasa tekme je bila po progi, ki jo prehodim vsaj 50x na leto. Štart že ob osmih še v vedrem vremenu, zadnjo tretjino me je namočilo. Blagor tahitrim, ki so bili v cilju že pred prvimi kapljicami. N...
