področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 miciM
#255935
Hvala navijaški ekipi, svoje delo je opravila odlično. ko človek diha na "škrge" je vsaka vzpodbuda dobrodošla.
Ratitovc je zmerom lep in zanimiv gorski tek,človek se počuti zelo domače, pa čeprav ni z Železnikov :lol: :lol: :lol:. Moja ekipa je super :laola
Drugo leto pa novi izzivi, :roll: , ta tekma jih ponuja več :wink:(zaenkrat še sanjamo o kaj več :) )

:wink:
#255948
Ta Ratitovec je očitno nekaj posebnega,vsako leto se vračam in očitno se še bom.Ekipa fenomenalna,če si najboljši,ne smeš nič spreminjat,a ideje so drugačne,ja le ideje....Prijeten dan,lep in v prijetni družbi oz.prijeten dan in v lepi družbi. :laola
#255969
Na ta tek sem se pripravljal in na njem načrtoval svojo "vrnitev" na tekaške proge, vendar sem tako kot letos že večkrat zopet imel precej smole. Najprej sem si huje zvil gleženj, dan kasneje pa sem še zbolel z vročino do 40 °. Čestitke vsem za nastop na tej res zahtevni progi!
Uporabniški avatar
 Loni
#255970
Bojan, si bil pogrešan, sva čakala, kdaj se boš pojavil, tebe pa od nikjer. Pocajtaj se ti že enkrat kot se zagre.
Uporabniški avatar
 vencelj
#256036
5r002 napisal/-a:
Rezultati so že na: http://www.atletsko-drustvo-zelezniki.s ... ultati.htm


Pridem okrog 20. ure domov, grem najprej na spletno stran... :shock: ...kako,rezultatov še ni. Potem preberem, da so že, ponovno odprem, pri meni jih ni :x ...potem sem refreširal (F5) in so se odprli. :D .
Še enkrat čestitke vsem tekačicam in tekačem! :clap: :clap:

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA