področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Ali ste za oblikovanje galerije fotoportretov članov TF?

Da, seveda! Sit(a) sem tega, da skoraj nikogar ne poznam!
61
79%
No prav, naj bo.
12
16%
OK, sam moje slike ne bo gor, sem nefotogeničen(a).
1
1%
Ne! Člani imamo pravico do zasebnosti. Avatar je dovolj.
3
4%
Uporabniški avatar
 Barb
#52219
gregorb napisal/-a:Zakaj mata Mama šefla in N'ta največ ogledov njunih fotk! :twisted: :roll: ...

Ker sva ministrici vendar, ....otrok božji :P :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#52244
wau, men se je števc okol obrnu dons zjutri :)
 tommi
#52253
zanimivo vse skupaj postaja tu :)

Ste prišči na dan tudi z idejo, da bi postavili spletno stran Tekaškega foruma? Ker konec koncev, bi blo super da bi bla neka vmesna stran z novicami, ter raznimi dogodki bi blo zlo bolj pregledno kot forum! seveda pa bi poleg tiste uvodne strani obstajal ta nepogresljivi forum?

:)


je bilo ze kaj govora o tem?
 Nataša
#52255
je bilo govora o tem, Ero je enkrat rekel, da bo to naredil, sam glede na njegovo pomanjkanje časa po moje še nekaj časa ne bo nič. Bi bilo pa fajn, se strinjam :D
 Nataša
#52257
gregorb napisal/-a:Diskriminacija! :evil:
Zakaj mata Mama šefla in N'ta največ ogledov njunih fotk! :twisted: :roll:
Pol pa ugotovim, da moje sploh ni gor :shock: :shock: !
Pol se pa pejt...


Ja, mi je glih BritniSPirs zanč pisala, nej snamem svojo fotko, da nje noben več ne gleda na internetu,... :roll: Dost bad, britni, ne?!

drgač pa tale Grega - on se vsake tolk cajta pojavi in se samo razburja, kako mu to ni prav pa tist ni prav pa njega ni nikjer - ej, Bukovac, tako ti je to - cooperation is liberation. :lol:
 tommi
#52262
Nataša napisal/-a:je bilo govora o tem, Ero je enkrat rekel, da bo to naredil, sam glede na njegovo pomanjkanje časa po moje še nekaj časa ne bo nič. Bi bilo pa fajn, se strinjam :D


a tako, ste se kaj bol podrobn menil kak bi vse skup zgledal:

mogoče tko:

Slika
Uporabniški avatar
 MihaPR
#52267
Mal smo zašli iz teme, ampak samo tole: če imaš forum načeloma ni potrebna uredniška politika oz. urednik in ustarjalec vsebine. Potreben je samo moderator, pa še ta ima ob zadostni kulturi prijavljenih zelo malo dela.
Za internet stran potrebuješ urednika, pisce člankov, fotografe, etc. Mogoče bi bilo bolje razmisliti v smeri koledarja, kjer bi imeli vpisane prireditve in njegovi malo razširjeni funkcionalnosti.
 Nataša
#52270
ja, jest sem si tudi bolj predstavljala stran kot vstopno stran, ki bi bila bolj ali manj fiksna predvsem iz razlogov, ki jih omenja Miha. Na vstopni strani bi bilo kaj o tem, kako se je forum začel, kako raste, kaj počnemo, da imamo 4x na leto Fotrov tek, pa treninge in tako naprej, gor bi dali še galerijo članov in pa en velik link naprej na forum.

Dvomim, da bi bla vstopna stran lahko tako ažurna, da bi tam objavljali poročila s tekov, saj je tega preveč, lahko bi pa našteli stvari, ki so bolj ali manj stalne - npr. treninge okoli Brda, TF teke, PST itd.

Bi pa mogoče res to stran lahko naredil kakšen računalničar na forumu, če Ero nima časa.
 tommi
#52298
No ja, saj sam tudi nisem mislil da bi to tekaski forum preuredili v spletno stran! Potrebno bi blo le tisto vstopno stran, ki bi bila ista! kar se pa tice recimo linkov bi blo pa vecinoma vse direkt na forum preneslo ane? jaz sem mislu tiste reportaze tko da bi pac pol te poneslo do foruma...

sicer pa, ne bom se vmesaval :)

odlocte se pa sami ;)

lp
 tommi
#52299
No ja, saj sam tudi nisem mislil da bi to tekaski forum preuredili v spletno stran! Potrebno bi blo le tisto vstopno stran, ki bi bila ista! kar se pa tice recimo linkov bi blo pa vecinoma vse direkt na forum preneslo ane? jaz sem mislu tiste reportaze tko da bi pac pol te poneslo do foruma...

sicer pa, ne bom se vmesaval :)

odlocte se pa sami ;)

lp
 tommi
#52300
No ja, saj sam tudi nisem mislil da bi to tekaski forum preuredili v spletno stran! Potrebno bi blo le tisto vstopno stran, ki bi bila ista! kar se pa tice recimo linkov bi blo pa vecinoma vse direkt na forum preneslo ane? jaz sem mislu tiste reportaze tko da bi pac pol te poneslo do foruma...

sicer pa, ne bom se vmesaval :)

odlocte se pa sami ;)

lp
 tommi
#52301
to pa ni blo namenoma 3x napisan, se opravicujem :(
Uporabniški avatar
 gregorb
#52323
Nataša napisal/-a:drgač pa tale Grega - on se vsake tolk cajta pojavi in se samo razburja, kako mu to ni prav pa tist ni prav pa njega ni nikjer - ej, Bukovac, tako ti je to - cooperation is liberation. :lol:


Halooo! Britni! Nism nč purajtu, da bi bla kej bl zaoblna, res pa je da te na zadnji prireditvi ni bilo med nastopajočimi , pač pa si bila samo "kerovođa" z izgovorom na neko poškodbo. Mogoče je pa res to,to :roll: :?

Kar zadeva moje slike, pa sem od neuradnih virov izvedel da ni prišla čez cenzuro. :wink:
Uporabniški avatar
 tmp
#52327
gregorb napisal/-a:

Kar zadeva moje slike, pa sem od neuradnih virov izvedel da ni prišla čez cenzuro. :wink:


A si zadnje čase kaj gledal v fotogalerijo :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA