področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

#279920
TomDar napisal/-a:
Truplo 14 napisal/-a:Nekaj mojih utrinkov iz Radencev si lahko ogledate na tej povezavi :mrgreen:

http://sobotainfo.com/fotogalerije/album/9800/

Hvala lepa za fotogalerijo, sem se našel na eni sliki. hvala!


Če želiš, ti pošljem slikico v originalni velikosti. Le javi mi neki mail. :clap:

Vsem tekačicam in tekačem pa seveda čestitke za pretečene razdalje, tistim pa, ki so morda odstopili, pa boljše "čase" drugič. Tudi to je sestavni del športa.

Sam sem sicer kolesar, čeprav si dopovedujem, da moram probati tudi mali maraton. Saj, 10 km pretečem brez problema, eno dva, tri kilometre dalje bi še šlo, potem pa je "jeba na jebi" in tega si ne želim. Sem si pa pač nekako obljubil, da se pripravim za maraton v Ljubljani in morda tam nastopim.
#280001
TomDar napisal/-a:
Truplo 14 napisal/-a:Če želiš, ti pošljem slikico v originalni velikosti. Le javi mi neki mail. :clap:

Dobil, najlepša hvala!


Lepo... upam, da si zadovoljen s kvaliteto. To sem slikal prvič, tudi najbolj primeren objektiv za sedaj nimam - na enem mestu oz. tam malo naprej od rondoja pri avtobusni postaji pa sem brzopleto zajebal eno deset posnetkov. Nisem se šel........ in sem posnetke zakuril, kakor se pravi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA