področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 Damijan
#55315
Fine, ni kaj.

citiram:
V primeru, da se kdo najde in bi želel fotografijo, ampak je ne želi dat delat, mi lahko pošlje zs, da se dogovorimo.

Vprašanje, ki zanima morda vse: Kaj točno to pomeni - a to, da jih lahko dobimo po e-mailu v boljši kakovosti?
 Marinka
#55325
Dragi fotograf (in vsi ostali forumovci z navijaci),

med pregledom albumov (zlasti tistih na cilju) se zal nisem nasla, ker si sel po 1 uri 40 teka na zasluzeno pivo in si se olajsan in potesen vrnil sele tam po 13. uri. Ker sem bila letos zelo pridna, sem prisopihala v cilj ob 12.53 (14 minut prej kot lani), in zato zgresila ovekovecenje na cilju.

Ce se kljub temu najde kaksna fotka s startno stevilko 1237, jo z veseljem narocim!

Marinka
Uporabniški avatar
 Tatjana
#55364
Tudi jaz sem prišla v cilj približno takrat kot Marinka (in s skoraj enako izboljšavo časa :lol:), pa me ni na nobeni sliki iz cilja - no na eni se mi zdi, da se vidi del mojega copata :lol: To in dejstvo, da me ni na listi z rezultati, zgleda kot da me sploh ni bilo tam :o :? Če pa kdo najde kako sliko s štartno številko 2394, pa se tudi jaz priporočam!
Uporabniški avatar
 runner
#55379
__Alice__ napisal/-a:zgleda kot da me sploh ni bilo tam


kaj se ti to veckrat dogaja? Da mislis da si bila nekje ... v resnici pa si se zgubila ... ha? Alice?
 D-GEO
#55383
Damijan napisal/-a:Fine, ni kaj.

citiram:
V primeru, da se kdo najde in bi želel fotografijo, ampak je ne želi dat delat, mi lahko pošlje zs, da se dogovorimo.

Vprašanje, ki zanima morda vse: Kaj točno to pomeni - a to, da jih lahko dobimo po e-mailu v boljši kakovosti?


v omenjenem albumu je fotografija polne kakovosti. ciljal sem predvsem na to, da pri nakupu ene fotografije plačaš še 2x ceno za dostavo po pošti, kar se mi zdi pri nakupu zgolj ene ali 2-eh fotk zdi predrago.
 Pirat
#55384
Mene tudi ni na nobeni fotki... :? Imel sem pa številko 4072.
#55385
D-GEO napisal/-a:Velika večina fotografij je od tekmovalcev na 42 km, ostalih je manj.

V primeru, da se kdo najde in bi želel fotografijo, ampak je ne želi dat delat, mi lahko pošlje zs, da se dogovorimo.


povezava je http://www.digifot-album.com/ALBUMS/LJMARATON


Na mojih fotkah je le majhen delež tekačev, saj moj osnovni namen ni bil poftkat čimveč tekmovalcev, ampak ovekovečit svoje kolege iz kluba in znance.

Za ''uradno'' fotografijo pa so bili zadolženi, se mi zdi, pri Triptrackerju, kjer imajo neprimerno večje število fotografij.
Uporabniški avatar
 ero
#55422
Marinka napisal/-a:Dragi fotograf (in vsi ostali forumovci z navijaci),
med pregledom albumov (zlasti tistih na cilju) se zal nisem nasla, ker si sel po 1 uri 40 teka na zasluzeno pivo in si se olajsan in potesen vrnil sele tam po 13. uri. Ker sem bila letos zelo pridna, sem prisopihala v cilj ob 12.53 (14 minut prej kot lani), in zato zgresila ovekovecenje na cilju.
Marinka


Pozdravljena!

Na zalost ste na nasi sliki ravno skriti za parimi sotekmovalci: http://www.digifot-album.com/albums/pic ... =86&sort=0

Malo tezje vas je bilo najti ker je bil vas bruto rezultat 1:53:33 in ne 1:40.

Ker pridejo tekmovalci v grucah v cilj, se zgodi da fotograf ne more poslikati vseh. Ker pa veste, da bo v cilju fotograf, se pa lahko tudi sami nastavite in poskrbite, da je vas prihod v cilj primerno ovekovecen.

Prav zaradi gruc imamo na progi postavljenih vec fotografov. Poiskusite se mogoce najti na teh. V prihodnjih dneh (predvidoma jutri) se bo pa koncalo tudi oznacevanje vseh tekmovalcev, ki smo ga naredili za vas. Tako ne bo potrebno vsem tekmovalcem iskati po celotni galeriji ampak bo vsak tekmovalec dobil svojo stran s svojimi slikami in video posnetkom
prihoda v cilj. Upam da bo vsaj na video posnetku dobro viden vas prihod v cilj.

Kar se pa nase fotografinje tice je pa pridno slikala polnih 6 ur. Bolj proti koncu je edino skocila na zasluzen golaz za 15 min. V tem casu je bila seveda nadomescena z drugim nasim fotografom tako da smo cilj ves cas imeli pod nadzorom (beri: pod objektivom).


Posebej za gospo Marinko smo pa tudi ze naredili stran z njeno sliko pri zivalskem vrtu: http://www.klika.si/maraton2005/1237.html

Opozorilo: za ostale linki se ne obstajajo ali pa se niso kompletni.

lep pozdrav,
gregor, Klika d.o.o.
 Leon
#55676
Ero, zanima me, kje in na kak način lahko vidimo stran s prihodom v cilj, kot si napisal, ker me zelo zanima, nosil sem št. 245, in sem za maraton rabil 4:09(prvi pretečen maraton.

Hvala in lep pozdrav-Leon
Uporabniški avatar
 zagi
#55685
kaucevleon napisal/-a:Ero, zanima me, kje in na kak način lahko vidimo stran s prihodom v cilj, kot si napisal, ker me zelo zanima, nosil sem št. 245, in sem za maraton rabil 4:09(prvi pretečen maraton.

Hvala in lep pozdrav-Leon


Zelo veliko fotografij lahko dobiš na strani www.mojfoto.com
 dragons
#55690
kaucevleon napisal/-a:Ero, zanima me, kje in na kak način lahko vidimo stran s prihodom v cilj, kot si napisal, ker me zelo zanima, nosil sem št. 245, in sem za maraton rabil 4:09(prvi pretečen maraton.

Hvala in lep pozdrav-Leon


začni tukaj http://www.mojfoto.com/index.cfm?str=ga ... 2&start=55 potem pa šest fotk
 Leon
#55693
Hvala Dragons, slike sem našel, sedaj me zanima še samo možnost ogleda video posnetka prihoda v cilj, ki ga je omenil Ero.

Hvala-Leon

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA