področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

 senttrox
#76034
bravo fotograf ..... bolje ne bi mogel naredit foto reportaže....dobre fotografije!!
 novinec
#76103
Nekaj slik 168 si lahko ogledate tudi na spletni strani http://www.dic.si/Galerija/index.php na katetri boste našli tudi nekaj fotografij iz srednješolskega krosa, ki je bil v oktobru, atletskega pokala in še mnogo drugih stvari.
Slike iz 11. ljubljanskega maratona bomo dodajali cel dan, zato je v tem trenutku možno videti okoli 60 fotografij. Vabljeni k ogledu in komentiranju posameznih fotografij.
 novinec
#76150
Zdaj je vsa zadeva urejena, tako da je iz nedavnega 11.Ljubljanskega maratona dodanih vseh 165 fotografij, kolikor smo jih uspeli dobit od nekaterih privatnih fotografov. Vabljeni torej na spletno stran:

http://www.dic.si/Galerija/index.php
 bruno
#76407
zanima me ali je mojfoto.com še živ? prejšnja leta so imeli lepo zložene fotografije iz maratonov sedaj pa se mi zdi da ni več ažurna stran.
Če kdo kaj ve naj sporoči.

Hvala, Bruno.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#76441
Hej družba,

na temle naslovu pa najdete preko 390 zelo kvalitetnih fotk z LM, ki jih je posnel kolega fotograf Milan Korbar. Mislim, da se je res potrudil in naredil izjemno dobre fotke. Večina se vas bo prepoznala pred vhodom v cilj ali pa pri prehodu v drugi krog maratonskega teka.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 vidavida
#76503
Ne vem, če je z mojo internetno povezavo kaj narobe, ampak link, ki ga je dal MatjazV, meni ne dela.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#76504
Meni dela :) Tvoja internetna povezava pa očitno tudi, ker pišeš na forum :)
Kaj pa napiše za napako?
Uporabniški avatar
 vidavida
#76505
Page cannot be desplayed...
Kot da se ne bi mogla povezati na server.
Uporabniški avatar
 tekačica
#76509
Meni tudi brezhibno dela. :D
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#76512
Meni tudi dela, žal pa se nikjer ne najdem - pa saj vem kako izgledam :wink:
Uporabniški avatar
 Speedy
#76513
Evo ena lepa fotka:

Slika
Uporabniški avatar
 MatjazV
#76517
NAVALI NARODE - NOVEEEE FOOOTKEEE!!!

Tokrat, s poudarkom na članih TF. Fotografije na spodnjem linku je posnel MEDUZA. Meni je prepustil izbor in manj prijetno delo - obdelavo in objavo. Če kdo ni zadovoljen s svojim izgledom ma še šanse, da ga popravimo (retuširamo). Kolekcija slik je res ogromna, okoli 1000. Ker je objava mukotrpno in zamudno opravilo, sem izbral le najboljše in tiste, kjer ste večinoma forumovke in forumovci (vsaj tisti, ki vas poznam).

FOTKE z LM

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA