področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 lukkka
#95187
Ja, jaz slikic nimam - no ja, razen dveh s štarta, bom dal gor, samo istočasno naprošam, da jih deli z nami tudi gospod, ki je bil prisoten na vrhu v cilju - pa mislim, da je bil g. Zajec tisti, ki je reke, da bodo objavljene na tekaškem forumu.
Zdej pa ne vem, ali so že objavljene pod katero drugo rubriko ali pa obstaja še kateri drugi tekaški forum?

Kako pa sploh dodam fotki? Sem nov...
Uporabniški avatar
 matej712
#95193
fotke dodaj v kakšen brezplačen album na spletu (moj-album, email.si, webshots...), in tu objavi link do albuma
Uporabniški avatar
 BASTI
#95198
Zivjo,ce ima kdo se kaksno fotko s teka na Vrsic naj jo prosim objavi.
Uporabniški avatar
 Zajec
#95203
lukkka napisal/-a:Ja, jaz slikic nimam - no ja, razen dveh s štarta, bom dal gor, samo istočasno naprošam, da jih deli z nami tudi gospod, ki je bil prisoten na vrhu v cilju - pa mislim, da je bil g. Zajec tisti, ki je reke, da bodo objavljene na tekaškem forumu.
Zdej pa ne vem, ali so že objavljene pod katero drugo rubriko ali pa obstaja še kateri drugi tekaški forum?

Kako pa sploh dodam fotki? Sem nov...


Ja imaš prav, da sem jaz rekel, da bodo fotografije objavljene na tem tekaškem forumu :!:
Na Vršiču sem iz avtobusa videl, da je slikal član tekaškega foruma FOTR, zato sem mislil, da bodo slike objavljene tukaj :?:
Rezultati teka pa so objavljeni na strani turističnega društva Kranjska gora :arrow: http://www.kranjska-gora.si/index.php?t=sport

LP JZ
Uporabniški avatar
 Fotr
#95206
Malo se je zavleklo s fotografijami. Erotu sem že poslal CD s fotografijami iz Vršiča in Preddvora, da jih bo namestil na strežnik. Ker je Ero precej zaseden, nekaj časa traja, ampak mislim, da bodo kmalu.
Uporabniški avatar
 firbec
#95216
Ero se potika po Menini planini, tako da ni čisto sigurno, da bodo slike kmalu!!! :lol:
Uporabniški avatar
 lukkka
#95793
Mislim, da je ero že nazaj iz hribov - glede na objave pod Ironman Celovec...

Ero, boš mogoče objavil še kaj fotk z Vršiča? Če jih lahko pogledamo...
No ja, ko boš utegnil

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA