prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
Uporabniški avatar
 čara
#362675
Zaradi neuporabe (js kripl, pes v penziji) prodam odlično ohranjene, zelo malo nošene INOV-8, X TALON 212, standart fit, velikost je pa 40.5. V Zrečah na agility tekmi jih lahko tudi poskusite na nogi, če pa ima kdo kakega potnika, da jih spravi iz SG prej, pa tudi OK. Nove so izgledale tako, sedaj niso tako čiste, bom poslikala čimprej. Pošljem tudi po pošti. Zdaj so v SG...brezveze da mi še leto dni ali dve ležijo v omari, ko pa jih bo nekdo lahko koristil. Jaz si morma pa nabavit druge GTX za sprehode.

Cena-kdor da več, zastojn niso.:P
Slika

Če pa kdo pozna koga v finančni sistski ali pa pač bi mu prav prišle supergePODARIM viola ženske 40 2/3 Salomon, GTX, meni so malo preozke., sicer pa so za običajno stopalo. Še vedno so nepremočljive, le očistit jih moram. In pa črne Adidas terrex, prav tako 40 2/3 ki pa so žal znošene in ob strano malo natrgane. Če jih kdo resnično potrebuje bi za suho vrem eše bile OK, noter je tudi Sholl vložek za dodatno blaženje (sicer jih zelo kmalu vržem v kanto). Fotografije pa tukaj https://www.facebook.com/anja.nja.18/posts/10156409803439151

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA