prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
#364205
zz topka napisal/-a:Ma, jast ne vem, ampak meni se pa zdi, da punca zares prodaja te covate ... konec koncev, če gremo pogledat... v njenem prvem postu ne omenja nič ostalih znamk, ampak samo prodaja hoko...
Šele potem, ko sem jast omenila, da naj covate reklamira, je omenila, da se z bruksmi to ni dogajalo... Če jast ( ali sploh bilo kdo) torej ne bi nič omenila, tudi ona najbrž ne bi nič bruksu omenjala? :?
Spet samo mal godrnjam... 8) :roll:



Seveda je bilo tako mišljeno da bo celotna zgodba zašla v Brooks nejprej diskreditacije določene znamke......vse 3 teme je pač potrebno dati skupaj pogledati datume registracije "dveh" osebkov.... Omenila si račun nato odgovor da se je izgubil tako da reklamacija ni možna- To ne drži v trgovinah obstajajo duplikati računov tako, da v tisti trgovini kjer so bili copati kupljeni obstaja duplikat računa tako da je reklamacija možna kljub izgubljenemu računu seveda, če je upravičena. Še na en detajl moram opozoriti naj ta oseba vendarle tako kot se spodobi za oglas napiše svojo tel.št. naravnost smešno pa je strgane copate prodajati za 35€. Zztopka tri teme je potrebno dati skupaj ta oglas, pronacijo in trail copati s pronacijo .....
#364211
Evo moji čeveljci po slabih 400km. Se splača to kaj popravljati ali naj jih uporabim za cvetlična korita. Ob ponedeljkih in sredah sem supinator, torek in četrtek nevtralen...za vikend mi nogo obrača navznoter. Kateri model in znamko čevljev bi mi priporočili. Ogromno pozitivnih kritik sem slišal o znamki Brooks... Spadam med zelo težke tekače.

20190722_195652-1.jpg
20190722_195652-1.jpg (181.5 KiB) Pogledano 8478 krat


Hvala in lep pozdrav.

:laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA