iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 mazi
#207953
JureKosovel napisal/-a:Odkupim rabljene avtomobile vse znamke!!!
Od letnika 1990-2009!!!
Dobro gotovinsko placilo (gotovina takoj)!!!
tel.:051/259-653


A se ti zdi, da si v pravem forumu...?! :--
Uporabniški avatar
 BoF
#208087
Guspod, mamo firma, pa poj u naša dvurišče ene par parkirana službena fajn zdelana kanta na štiri točak. Mamo opeljna brez grljokne, pa mamo ajudija brez štancle, je tle ena tud fajn zbutana krajzlerica, za bmv ne vemo kdo pa kje ga je ukrado, samo za tega fijata pa vemo, da ga je Mirko ukrado enmu dolencu iz Žužamberka, pa mamo tud ena šajtrga, sam tle je zajeb guspod, ker ma samo en točak, pa tud motor je bolj kiljav. Je pa fajn za gnoj vozt na njiva, ki jo mate, pa puvejte kje, da na jesen pridemo rabutat! Ma ne da odkupimo, mi vam damo, sam da nosite, vi nam sam zriktajte ene par občinska subvencija za naša otroki, ki so lačni skroz, ker mama naša puši po četiri kutije na dan cigaretlinov.

Ajd pozdrav od Strojan ekšn-impekšn d.d
Uporabniški avatar
 mazi
#208089
BoF napisal/-a:Guspod, mamo firma, pa poj u naša dvurišče ene par parkirana službena fajn zdelana kanta na štiri točak. Mamo opeljna brez grljokne, pa mamo ajudija brez štancle, je tle ena tud fajn zbutana krajzlerica, za bmv ne vemo kdo pa kje ga je ukrado, samo za tega fijata pa vemo, da ga je Mirko ukrado enmu dolencu iz Žužamberka, pa mamo tud ena šajtrga, sam tle je zajeb guspod, ker ma samo en točak, pa tud motor je bolj kiljav. Je pa fajn za gnoj vozt na njiva, ki jo mate, pa puvejte kje, da na jesen pridemo rabutat! Ma ne da odkupimo, mi vam damo, sam da nosite, vi nam sam zriktajte ene par občinska subvencija za naša otroki, ki so lačni skroz, ker mama naša puši po četiri kutije na dan cigaretlinov.

Ajd pozdrav od Strojan ekšn-impekšn d.d


:clap: :cast1: :cast1: :cast1:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA