iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

 Zmajcy
#246866
Klatež: prav imaš in hvala ti, malo sem vse skupaj pomešala.;) Uro sem kupila preko TF, od fanta, ki jo je zadel na srečolovu in v paketu sta bila samo merilec srčnega utripa in ura. Ko sem opazila, da tega usb-ja ni zraven, pa nisem več težila, ker se mi je zdelo, da mora biti tako ... No, zdaj, po približno letu dni, pa me to, da podatkov ne morem povezati z računalnikom, že kar pošteno moti. Hvala za nasvet.
Mimogrede še to: a mogoče kdo ve, ali je footpod za FR 50 kompatibilen s FR 60? Hvala.
 spela*
#246869
Zmajcy napisal/-a:Mimogrede še to: a mogoče kdo ve, ali je footpod za FR 50 kompatibilen s FR 60? Hvala.



Da, je.
Pa pas za srčni utrip in vmesnik za prenos podatkov na računalnik tudi (samo da meni še ni uspelo najti in naložiti ustreznega programa za prenos s FR 60 - program za FR 50 nanmreč ne dela).

Aja, pa če koga zanima, imam en pas odveč.
 Zmajcy
#246915
spela* napisal/-a:
Zmajcy napisal/-a:Mimogrede še to: a mogoče kdo ve, ali je footpod za FR 50 kompatibilen s FR 60? Hvala.



Da, je.
Pa pas za srčni utrip in vmesnik za prenos podatkov na računalnik tudi (samo da meni še ni uspelo najti in naložiti ustreznega programa za prenos s FR 60 - program za FR 50 nanmreč ne dela).

Aja, pa če koga zanima, imam en pas odveč.


Špela, hvala za pojasnilo! Upam, da mi (ko in če uspem oboje kupiti) s programom uspe. Od kod si ga pa poskusila nalagat?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA