iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 COFY
#110310
Tud sam bi kupil TEK za ZAČETNIKE in OD JOGINGA DO MARATONA, hvala za ugodno ponudbo že vnaprej.


MAK1 ma pa prednost, da ne bo kj narobe. :wink: :lol:
 Jutro
#110312
Če vama cena nove ni ovira (mislim da slabih 20€), jo imajo v MK. Vsaj v Mariboru sem jo videl; Europark.

lp

p.s.: pardon, od joginga do maratona sem mislil; pa tudi druge imajo, ne vem več točno katere
Uporabniški avatar
 Vreme
#110323
Drugače pa kar v knjižnico, za prvo obdelavo bo kar vredu :)
Nazadnje spremenil Vreme, dne 16 Nov 2007, 11:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#110381
če je ne bi dobila za darilo za RD, bi jo mogoče res lahko...

ampak mi je drag spomin, tako da bo kar na moji polici :D . sigurno jo bom še kdaj "preletela" :D

p.s. je pa dobra, tako da si jo kar izposodita v knjižnici.
Uporabniški avatar
 Wega
#110404
Da bi prodajal The Knjigo??? No way!
Bom pa malo povprašal eno deklico, ki mislim, da je ne potrebuje več.
Sicer pa so jo imeli v DM po polovični ceni za neke kupone ali kaj, povprašaj še to.
Uporabniški avatar
 mak1
#110421
Ja prosim, Wega poglej, če jo slučajno proda. Saj veš 10 € prihranka pa 10 € jo pridem iskat, pa greva na pivo pa bo razlike za tistih 10 € od nove. Sedaj treniram itak po tvojih navodilih, katere si opisal na tvojem Blogu pa mi kar gre. Hvala ti še enkrat !

LP
Mak1
Uporabniški avatar
 tae
#110452
Ali se splača za slabih 23 eurov komplicirati. Včasih se stvari v Življenju cenijo bolj, če so dobljene s "pošteno" ceno. Če si knjigo želiš, jo boš dobil tako ali drugače. Žal pa le prebiranje teorije ne prinese željenih rezultatov. Bolj pomembno, kot teoretični napotki, je volja in posledično seveda praksa.

Pa brez zamere, če bi bil v igri kakšen konkreten denar, bi te razumel, tako pa....
Uporabniški avatar
 mak1
#110457
Tae saj jo kopujem jaz ne ti! Kaj pa če jo ima kdo vrženo in zaprašeno kje v kotu omare in jo ne potrebuje in je ne bo potreboval; ja seveda stane le 20 € vendar, če jo lahko kupiš ceneje, zakaj pa ne !?

LP
mak1
Uporabniški avatar
 tae
#110464
mak1, srečno kupovanje še naprej. Vidim, da sem ti stopil na rep. Sorry, bom tiho v tej temi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA