iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

 ton
#131545
Ni to ponev, Rungirl: mora ti pasat na glavo. Ampak dandanes se dobi tudi povsem ugledne čelade za tam 30 do 50 €.
 Tanjusha
#131580
@ton: Ugledne celade?
:roll:

Se pa definitivno strinjam - celada mora pasat na glavo. Ko sem jaz pred casom kupovala celado, so me v Hervisu prav posteno na**** :) Baba kot baba - sla sem v prvo stacuno in izbrala celado, prodajalec pa prijazno kimal, kok sem lustna v njej. In sem kupila ... sranje! Da naredim malo reklame: ustrezno in ne prav drago celado sem potem kupila v Asi v Naklem, tam so mi povedal vse o tem, kako mora celada pasat na buco in zdaj jo uporabljam ne samo za kolesarjenje, ampak tudi za vse daljse ture z rolerji.

P.S.: Nikoli mi ne bo jasno, zakaj imajo kolesarji celado obeseno cez balanco ... Tam res ful nuca :?
Nazadnje spremenil Tanjusha, dne 01 Jun 2008, 15:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 jesenko
#131623
:D ja tudi jaz jo ne uporabljam ,ko kolesarim --ni dobro a kaj morem --se trudim in se počasi navajam in uvajam ,da jo vedno uporabljam kadar se odpravim na kakšno kolesarsko etapo-- :!:
Uporabniški avatar
 milkec
#131624
Tanjusha napisal/-a:P.S.: Nikoli mi ne bo jasno, zakaj imajo kolesarji celado obeseno cez balanco ... Tam res ful nuca :?


Jaz čelado kar redno uporabljam, razen na "eksibicijskih-panormaskih" vožnjah in v klanec v vročini! Takrat jo imam pa tudi na balanci!
 luzr
#131637
Rungirl, razmisli koliko denarja si pripravljena odšteti.
Potem ti povem kje dobiš kaj primernega.
Najbližje ti bo v Grosupljem, Pod gozdom ;), kjer boš deležna dobrega nasveta.
Uporabniški avatar
 mazi
#131762
Anja,

Imam eno čelado (Alpina - ampak ne tista iz Žirov... :wink: ), je modre barve in je nastavljive velikosti...
 Rungirl
#134481
Hvala za dobljeno čelado, Ton.

LP

Anja

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA