Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Polk. Klotz
#362475
Po zelo pridno odtrenirani zimi rahel padec forme in tople dneve izkoriščam za nekaj kar pravzaprav se nisem počel. Po svojih najljubših trasah tečem veš čas v coni ugodja ali pa se malce pod, pri tem se skušam popolnoma osredotočiti posebej recimo na ledvice, srce, pljuča, testise...ampak ne za pet sekund, temveč za vsak organ več kilometrov, tako da res začutiš samo delovanje itd.itd.tako zdaj že nekaj, tu so sklepi,mozgani,dihanje.se pravi nekakšna tekaška meditacija, neke vrste zdravniški samopregled. Se mi zdi,da ima smisel, sploh, ker tekači včasih v tem pogledu malce pozabimo nase oz.ignoriramo kakšno tezavo. Mogoče tudi malo bluzim, ampak takšen trening, če sploh uspe, utrudi približno toliko kot kakšni intervali. Pa lepe dneve zelim
Uporabniški avatar
 Koci
#362494
Ne mislim, da imaš kar prav. Tudi jaz že kar nekaj časa počnem nekaj podobnega med tekom in kolesarjenjem in mnogokrat mi uspe prebroditi bolečino...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA