Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#365725
Spet sem pop...
Dober mesec po razpisu ima organizator 'sladke' skrbi, saj so prijave zaključene. :(
Če je kdo pozabil, da ima 28. 3. nujno službeno pot, ga lepo prosim, naj se spomni name, po sedmih tekmah bi bil rad tudi na osmi.
anton.knavs@gmail.com
#365733
Še ena ideja.

Napiši organizatorju mail, da imaš demenco in si bil 100%, da si se prijavil na tekmo. Potem pa si prosil vnučko/vnuka, naj pogleda kdaj je tekma na njihovo spletno stran, nakar se je izkazalo, da sploh nisi prijavljen. Omeni tudi svoje nastope na vseh dosednjih izvedbah, sicer se tega ne spomniš, a si videl svoje ime zapisano med rezultati. Ne piši jim preko elektronske pošte, ampak preko navadne... pismo napiši na roke...

Zagotovo boš lahko nasopil na tekmi :--
#365734
Ha ha, Samo, nekaj takega sem jim tudi pisal, (kar ni daleč od resnice) :-- , pa mi je Jana (sicer prijazno)odgovorila, da je pred mano na 'čakanju' že 60 pozabljivcev.
Je pa do tekme še daleč in sam bog ve, če si bodo moje noge še zaželele brega :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA