Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Nejc1986
#366612
Ampak..... Jebemu, da bom sam še zmeraj hodil na bližnji hrib.... Sam, brez druženja, z razkužilom v roki....
 rio
#366615
Priporočam aplikacijo na Google play: Home workout. No. lahko tud kaj drugega, da ne bo izpadlo, da delam reklamo. Vsebuje vaje ločeno za ozbrani predel, roke, trebušnjaki, biceps....itd. Bistvo aplikacij je, da skoraj ni dodatnih rekvizitov, bolj se osredotoča na svojo težo in priznam, da je dobra rešitev
 Urška89
#366620
Sama priporočam tale kanal na YT: https://www.youtube.com/channel/UCBINFW ... UFEoynfSwg
Naj trenerki na kanalu sta mi : https://www.youtube.com/results?search_ ... te+jenkins in pa tale https://www.youtube.com/results?search_ ... ta+dipaolo

Drugače pa so mi tudi vaje za moč, ki jih objavljajo na FB strani Priprave LJ maraton, vsak dan ob 18.00, kot ste že napisali, super zadeva.

In ja, dokler lahko, bom tudi sama rinila ven, v samoti, kot vedno do sedaj, da si zbistrim misli pa vzamem čas zase.
 TONEK
#366690
A tvoja tipkovnica nima šumnikov in velikih črk?
 vinkop
#366691
TONEK napisal/-a:A tvoja tipkovnica nima šumnikov in velikih črk?

tipkanje cez telefon je hitreje brez sumnikov? prenosni racunlnik letos se nisem zaganjal.....mi telefon omogoca vse, tudi prijave in placila na teke gre cez telefon.... :lauf: :TF)
 gran
#366692
Lahko si v nastavitvah vklopis auto correction in nastaviš jezik na slovenščino, pa ti avtomatsko popravlja pravopisne napake, vstavlja šumnike...
 TONEK
#366708
Kako se kaj držite pravil? Medsebojna oddsaljenost, nakupovanje po deseti, ko se tastari skidajo iz trgovin, občinske meje? :D
 Nejc1986
#366709
Prvic v življenju vozim na kolesarskem trenazerju; šel bom tudi ven na kolo,ampak striktno po svoji občini.

Mali prej bil v trgovini v zadnjih upokojenskih minutah; šel sem notri ,ker ni bilo žive duše notri. Nobenega problema. Silom prilike , sicer tega ne bom več počel.

Kar se tiče preventive ... Ja, sem zelo natančen kar se tega tiče; razkuževanje stvari ki jih priensem iz trgovine, preoblačenje na stopnišču, nedotikanje kljuk, ključev...

Aja... Delam v zdravstvu (mogoče tudi zato malo bolezensko pazim na te stvari), si pa ne delam utvar, da je karkoli 100%... Mah ,kaj100%.... 70%...

Preprosto uživam v življenju še naprej in pazim še naprej in vidim kaksna egoistična p***a sem bil prej (verjetno nas je kar dosti takih),ker so mi/nam bile nekatere stvari (svodoba, gibanje...) še preveč samoumevne.

Btw; par dni nazaj policijska patrulja na vrhu Šmarne gore... Jaz ne grem v tujo občino..
 ruševec
#366710
ker delam v italjii , sem doma od 7.marca, bivajoč v divaški občini. parkrat šel v trgovino , saj v glavnem gre sin po te opravke, da si malo razgiba dan, saj tudi on doma že dober mesec , ker šole zaprte. ker stanujem neposredno , tik gozda, grem na sprehode/teke , tod okoli, kjer ni žive duše, vsaj na dveh nogah ne. vrtičkanje, pa razna dela na domu mi napolnejo dneve. zgleda ko ,da bi bil v penziji, saj nej tko hudo, ampak pogrešam izlete v hribe, pa itak neomejeno gibanje.
tako pač je, čakajoč na normalno življenje.
igor

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA