Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 vinkop
#368093
res je, zdaj je potrebno še malo bolj pogosto migati kot smo bili navajeni....pa še vreme se je malo otoplilo, kar je top.... :TF)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#368103
spela* napisal/-a:no, tako ...
ne tečem več
vino namesto teka
naj živi zdravo življenje

ojoj Špela, presenečaš.
kaj pa triatloni?
no ja, pa saj vino tudi ni slaba izbira, ampak jaz imam raje pivo :-)
Uporabniški avatar
 pajo
#368168
Moram priznati,da me je teta corona letos že drugič obiskala! Prvič sem jo dobil meseca januarja na letališču v italiji ali španiji - Valencija. Takrat se nam še sanjalo ni kaj to je pa itak je bilo to tam daleč na kitajske. Bilo je izredno mučno predvsem pa boleče. Dan brez 6 tablet Dureta si sploh nisem zamišljal enostavno nisem zdržal! Kot neko srednjeveško mučenje z kleščami po mišicah ! Sedaj ko večina še NE verjame, da coranane obstaja pa ima partnerja , ki dela v ukc-ju in se pazi kot še nikoli... tudi maska je samo 80% zaščite mar ne? Sedaj jo je poleg naju kasirala še hči toplo upam, da vnuk in zet ostaneta zdrava. Junija zlomil še trico za popolno leto 2020. Verjemite mi, da si telo sploh pa srčni utrip pri meni sploh ne moreta vrniti na staro raven na žalot. Ne vem kaj mi bo sedanja potrjena okužba pustila za slovoglede teka. Držite se!
 vinkop
#368169
@pajo, izgleda, da imaš res veliko smole v letu 2020...kaj naj rečem? Upam, da se boš "pocajtal" in da boš v letu novem, ki prihaja, spet na nivoju kot si želiš... :toast: :TF)
 TONEK
#368171
Nikar ne bodi tako črnogled, jaz pa le mislim, da se bodo še vrnili lepi časi!
 spela*
#368183
No, takole ...

Pristojni so ugotovili, da moramo, čeprav so za širjenje virusa najbolj problematični zaprti prostori, nositi maske tudi na prostem.
Jaz priznam, da ne tečem z masko. Res pa se izogibam obljudenim potem. In zavračam kakršne koli obtožbe (ki jih tudi poslušam) o soodgovornosti za širjenje virusa. Delam večinoma od doma. V pisarni sem le takrat, ko sem tam sama (s sodelavcema, s katerima si delim pisarno, se dogovarjamo, kdo bo kdaj tam). V trgovini sem bila v zadnjem mesecu in pol ENKRAT. Ne obiskujem nikogar, celo z mamo, ko se vidiva, kavo spijem zunaj, na razdalji. In potem se najdejo eni, ki jim gre v nos, da sama tečem brez maske. Kako to vedo? Ja, sama povem. ;)

No, skratka, javite se tisti, ki tečete z masko. Da vidim, če sem edina odgovorna za vse. ;)
 spela*
#368184
ZdravkoC napisal/-a:
spela* napisal/-a:no, tako ...
ne tečem več
vino namesto teka
naj živi zdravo življenje

ojoj Špela, presenečaš.
kaj pa triatloni?
no ja, pa saj vino tudi ni slaba izbira, ampak jaz imam raje pivo :-)


Kaki Štajerec pa te si, čuj?
No, saj meni je všeč, štajerska vina so dobra.
 TONEK
#368185
Razumljivo, da se teče brez maske, Špela. Še Kacin nam je za vzgled :D
Je pa res da jaz uporabljam buf, ki imam spuščenega pod brado. Če je na stezici prostor ko srečam posameznika, se umaknem na skrajni rob, če pa jih hodi več vštric, pa si pred srečanjem potegnem buf čez nos.
Tudi jaz grem večkrat do staršev (oba čez 90) in če je dovolj toplo sedimo zunaj v primerni oddaljenosti, v mrazu pa zlezem na krušno peč, se opremim z masko in rokavicami, ona dva pa na kavču in lepo čebljamo o 'vojni' , kakor ta virus imenuje mati.
OZ!
 rio
#368186
spela* napisal/-a:No, takole ...

Pristojni so ugotovili, da moramo, čeprav so za širjenje virusa najbolj problematični zaprti prostori, nositi maske tudi na prostem.
Jaz priznam, da ne tečem z masko. Res pa se izogibam obljudenim potem. In zavračam kakršne koli obtožbe (ki jih tudi poslušam) o soodgovornosti za širjenje virusa. Delam večinoma od doma. V pisarni sem le takrat, ko sem tam sama (s sodelavcema, s katerima si delim pisarno, se dogovarjamo, kdo bo kdaj tam). V trgovini sem bila v zadnjem mesecu in pol ENKRAT. Ne obiskujem nikogar, celo z mamo, ko se vidiva, kavo spijem zunaj, na razdalji. In potem se najdejo eni, ki jim gre v nos, da sama tečem brez maske. Kako to vedo? Ja, sama povem. ;)

No, skratka, javite se tisti, ki tečete z masko. Da vidim, če sem edina odgovorna za vse. ;)



Se ne strinjam s tabo, a ne bomo polemizirali. Tečem z masko in kolesarim z masko. To, da tukaj razlagaš, da nimaš stikov in nekako hočeš opravičit svoja dejanja je pač tvoja stvar. Sam bom rekel takole: masko imam zaradi drugih, ne zaradi sebe, upam da se razumemo in če gre nasproti v gozdu pri teku nekdo z masko sem hvaležen, ker vem, da goji spoštovanje do drugih ( v tem trenutku do mene) kar je izjemna gesta (jaz masko za tebe, ti masko za mene). Torej palec gor za vse ki jih srečam z masko in palec navzdol za vse ki je nimajo. Me prav malo briga koliko stikov imajo ostali, mejte masko če ste med ljudmi ali pa bodite doma! Aja, tud buf je sprejemljiv.....nekaj za boga, da se ne širi ravno zelo vidljiv oblak dihanja v teh mrzlih časih
 vinkop
#368187
jaz ne bom nobenega zagovarjal kaj je prav in kaj ne....jaz tečem brez maske, je pa res da v mojem okolisu ne srecujem nobenega....
 spela*
#368188
rio napisal/-a:
spela* napisal/-a:No, takole ...

Pristojni so ugotovili, da moramo, čeprav so za širjenje virusa najbolj problematični zaprti prostori, nositi maske tudi na prostem.
Jaz priznam, da ne tečem z masko. Res pa se izogibam obljudenim potem. In zavračam kakršne koli obtožbe (ki jih tudi poslušam) o soodgovornosti za širjenje virusa. Delam večinoma od doma. V pisarni sem le takrat, ko sem tam sama (s sodelavcema, s katerima si delim pisarno, se dogovarjamo, kdo bo kdaj tam). V trgovini sem bila v zadnjem mesecu in pol ENKRAT. Ne obiskujem nikogar, celo z mamo, ko se vidiva, kavo spijem zunaj, na razdalji. In potem se najdejo eni, ki jim gre v nos, da sama tečem brez maske. Kako to vedo? Ja, sama povem. ;)

No, skratka, javite se tisti, ki tečete z masko. Da vidim, če sem edina odgovorna za vse. ;)



Se ne strinjam s tabo, a ne bomo polemizirali. Tečem z masko in kolesarim z masko. To, da tukaj razlagaš, da nimaš stikov in nekako hočeš opravičit svoja dejanja je pač tvoja stvar. Sam bom rekel takole: masko imam zaradi drugih, ne zaradi sebe, upam da se razumemo in če gre nasproti v gozdu pri teku nekdo z masko sem hvaležen, ker vem, da goji spoštovanje do drugih ( v tem trenutku do mene) kar je izjemna gesta (jaz masko za tebe, ti masko za mene). Torej palec gor za vse ki jih srečam z masko in palec navzdol za vse ki je nimajo. Me prav malo briga koliko stikov imajo ostali, mejte masko če ste med ljudmi ali pa bodite doma! Aja, tud buf je sprejemljiv.....nekaj za boga, da se ne širi ravno zelo vidljiv oblak dihanja v teh mrzlih časih


Saj se ni treba strinjati. In tudi opravičujem se ne. Ker se mi ni treba. Glej, ti po svoje, jaz po svoje. ;)
 rio
#368189
spela* napisal/-a:
rio napisal/-a:
spela* napisal/-a:No, takole ...

Pristojni so ugotovili, da moramo, čeprav so za širjenje virusa najbolj problematični zaprti prostori, nositi maske tudi na prostem.
Jaz priznam, da ne tečem z masko. Res pa se izogibam obljudenim potem. In zavračam kakršne koli obtožbe (ki jih tudi poslušam) o soodgovornosti za širjenje virusa. Delam večinoma od doma. V pisarni sem le takrat, ko sem tam sama (s sodelavcema, s katerima si delim pisarno, se dogovarjamo, kdo bo kdaj tam). V trgovini sem bila v zadnjem mesecu in pol ENKRAT. Ne obiskujem nikogar, celo z mamo, ko se vidiva, kavo spijem zunaj, na razdalji. In potem se najdejo eni, ki jim gre v nos, da sama tečem brez maske. Kako to vedo? Ja, sama povem. ;)

No, skratka, javite se tisti, ki tečete z masko. Da vidim, če sem edina odgovorna za vse. ;)



Se ne strinjam s tabo, a ne bomo polemizirali. Tečem z masko in kolesarim z masko. To, da tukaj razlagaš, da nimaš stikov in nekako hočeš opravičit svoja dejanja je pač tvoja stvar. Sam bom rekel takole: masko imam zaradi drugih, ne zaradi sebe, upam da se razumemo in če gre nasproti v gozdu pri teku nekdo z masko sem hvaležen, ker vem, da goji spoštovanje do drugih ( v tem trenutku do mene) kar je izjemna gesta (jaz masko za tebe, ti masko za mene). Torej palec gor za vse ki jih srečam z masko in palec navzdol za vse ki je nimajo. Me prav malo briga koliko stikov imajo ostali, mejte masko če ste med ljudmi ali pa bodite doma! Aja, tud buf je sprejemljiv.....nekaj za boga, da se ne širi ravno zelo vidljiv oblak dihanja v teh mrzlih časih


Saj se ni treba strinjati. In tudi opravičujem se ne. Ker se mi ni treba. Glej, ti po svoje, jaz po svoje. ;)



ja, se strinjam, vsak po svoje, kako drugač. problem se samo, ker se loh škoduje drugemu, nevede. upajmo, da bo čimpreje konc in naprej po starem

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA