Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#370647
Vprašanja.

- V čem je v pri uporabi športne ure praktična razlika med profilom za hojo in tek?
- Ko veste, da bo šlo za kombinacijo hoje in teka, kateri profil nastavite? Zakaj?

P.s.: "Ne maram" teka, zato bom moral tokrat pričeti zele previdno. Sem se nekajkrat že zaletel v zid, kar mi je tek priskutilo.

Ker je primarni rekreacijski šport kombinirano cestno & offroad kolesarstvo (letos zaradi pričetka prakticiranje nordijske hoje nekaj manj), nimam 'tekaških mišic'.

Lp.
#370683
O lepo , to pa treba z lučjo pri belem dnevuz skor iskat kakšne zavzete nordijce :D
Pa še odgovor: Jaz na Garminu kar tek uporabljam. Saj moj hoje niti nima:-). Je pa v toliko fajn tek, ker mi kaže frekvenco korakov na minuto, pa dolžino koraka, kar prav pride pri analizi kasneje. Če pa kdaj kaj objavim na Stravi, pa mam sedaj najraje walk, lažje vidim walk segmente.
#370703
Če imam kombinacijo hoje in teka na Garmin-u uporabljam LAP key - in potem pritiskam ob spremembi hoja/tek in s tem dobim korektne podatke o trajanju hoje in teka (in pripadajočih parametrih) - OK - na koncu koncev si podatke obdelam z Excelom oz. Google Sheet, da dobim sumarne podatke o trajanju hoje in trajanju teka, si izračunam povprečne hitrosti oz. kar pač želim od informacij.
#370704
bRunossi napisal/-a:OK - na koncu koncev si podatke obdelam z Excelom oz. Google Sheet, da dobim sumarne podatke o trajanju hoje in trajanju teka, si izračunam povprečne hitrosti oz. kar pač želim od informacij.
No, toliko še nisem obseden. :mrgreen: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA