Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 bigfrik
#10886
primus napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:
Boš moral še malo predlagat, kako se odbraniti pretirane evforije, ki bo ( zagotovo ) zajela širno Slovenijo. 8) 8)

in transparentov v stilu: FOTRA ZA PREDSEDNIKA !

Se pa pridruzujem čestitkam z vseh dosedanjim postov. Bravo.

Sej smo vedl da bos dobr napisu ampak vseeno... :D :D :D

primus
Sploh ni slaba ideja :!: Fotr en glas od mene ze mas :!: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Fotr
#10888
Že ves dan se sončim v blagodejni luči vaših pohval in tako lepo pri srcu se ne spomnim, kdaj mi je bilo. To mi daje motiv in voljo, da si bom prizadeval še kaj napisati, da se bomo smejali, da nam bo seglo do srca ali da bomo rekli temu Fotru se pa že feclja. S tem, ko vam je opis TF všeč, je meni v veliko zadoščenje, da sem zadel smisel tega foruma in da se strinjate s tako usmeritvijo.

Vendar pa brez Primoža Kališnika - Kalčka ne bi prišli na široko SLO sceno v Polet, zato mu velja prav tako zahvala za njegov trud, da postajamo poznani in da z našo dejavnostjo seznanimo še več ljudi. Še bolj pa bom vesel, ko bodo v Poletu objavljena doživetja tudi drugih članov(ic), ki vsebujejo močna in človeška sporočila in jih sedaj lahko beremo le na TF. Ko bo to prišlo med ljudi, sem prepričan, da bomo vsi postajali boljši. To pa je cilj, ki je vreden, da se zanj vsaj malo potrudimo, pa najsi bo s tekom ali opisom doživetij okoli njega.

Še enkrat hvala, takih dni kot je danes, ko berem vaše zadovoljstvo z opisom TF, je bilo res malo v mojem življenju.
Uporabniški avatar
 Staša
#10894
Ker ste me nekateri pooblastili za ročno statistiko - zjutraj je bilo članov TF 403, zdaj jih je 410. Do jutri bo še kak radovednež... :)

Mimogrede, dobrodošli!!! :D Se vidimo že jutri na ženskem teku? :D
Uporabniški avatar
 Debeluh
#10901
Komaj zdaj prebral.

Na forumu se zelo kratek čas pa moram priznat, da so se mi zarosile oči in sem dobil "knedl v grlu". Fotr vsaka čast. Rad bi ti povedal, da me zelo veseli, da si prav ti napisal članek, saj si bil po mojem prvem postu, prvi, ki mi je čestital na dosežku.
Forum sem spoznal letos v Radenci, ko sem na prenekaterem hrbtu zagledal znak in ostalo. Moral sem enemu tekaču priteči izjemno blizu za hrbet, da sem si lahko prebral internetni naslov. Tečem namreč brez očal pa zato komaj kaj vidim.

Strinjam se z idejo o digitalcu in predlagam, da bi namesto zbiranja sredstev na posamičnih različnih tekih po Sloveniji organizirali oz. se dogovorili o teku v čast Fotru, kjer bi štartnina šla za nakup digitalca preostanek pa v poseben fond za podobne nagrade ali pa kakšne donacije ipd.
Če je kdo za predlagam kar en dan v Juliju, saj je v poletnem času tako ali tako premalo tekaških prireditev.

Slava mu :D
Uporabniški avatar
 Tuareg
#10904
Bravo, Fotr! Tekaški forum si več kot odlično predstavil, se res vidi (še bolj bere), da ti gre pisanje dobro od rok. Forumovci smo tako dobili
še eno dodatno motivacijo in spodbudo, da z našimi tekaškimi (in tudi
drugimi) športno-kulturnimi aktivnostmi nadaljujemo še z večjim veseljem.
Uporabniški avatar
 vanja
#10945
Jaz sem sele pozno zvecer prisla do clanka, no nasploh do civilizacije (smo se cel dan sluzbeno borili in preganjali medvede po gozdovih)! In med branjem so tudi po meni drveli mravljinci in se kaksne druge posasti, pa kocine so sle pokonci in tudi jaz sem bila vzhicena in ponosna, da sem del tako cudovite reci....

Fotr, jaz tudi dam kapo dol, grem na kolena, se klanjam in vzklikam hura ter CESTITAM!!!! In, kajpak, navijam za tvojo stalno kolumno v Poletu!!!!
Uporabniški avatar
 runner
#10961
Danes pa sem listal Polet in glej ga vraga. Našel sem!!!
Naj bo dovolj nakladanja. Kolikor sem utegnil prebrati par postov(čas me res vedno priganja), ste tukaj res sami fantastični ljudje!!!!!(za veliko razliko od drugih forumov) To mi je dalo moralo, da se tudi sam prijavim.


Bravo Fotr!!! (res bi ze lahko zacel z delom na knjigi)
Kakor vidis iz zgornjega quote-a se je ze zacelo dogajati.

lp runner (in dedic ki je tudi prebral clanek)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA