Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#11217
ero napisal/-a:
Tjaša napisal/-a:Kaj pa ideja :idea: , da bi organizirali regijske teke TF po letnih časih: Gorenjska, Dolenjska, Primorska, Štajerska ..., tako bi se tekov lahko udeležilo več forumovcev.

Prepričana, da je na TF veliko Štajercev, Dolenjcev...., ki tečejo, pa sem med seboj ne poznajo :? . Domače so jim le face s TF. :lol: Je za razmislit. Tekli bi vsi na isti dan in isto uro, potem pa bi sledila poročila, da si izmenjamo vtise :!: Tako bi bila medsebojna povezanost forumovcev še močnejša.


razmišljaš podobno, kot danes midva s Pio:

- dogovorimo se za enotni termin in nato tečemo istočasno na več krajih v Sloveniji. pa magar če je en od teh Rožnik :twisted:


A potem pa za analizo videokonferenco organiziramo? :D
#11236
stasa napisal/-a: A potem pa za analizo videokonferenco organiziramo? :D

O, tud brez videokonference bi šlo. AnaLiza bi bila kar dvojna:
- najprej regionalna: glede na že znane dolgojezične štajerske * in gorenjske čvekače, pa Dolenjce, ki so pri TF čist pri koritu, pa vedno zgovorne Primorce, sem prepričana, da bi bile njihove AnaLize od :twisted: ,
- potem pa še skupna AnaLiza na TF. :lol:

S tem bi veliko pridobili:
- tekači bi se aktivno vključili in med seboj spoznali,
- sigurno bi zvedeli za nove tekaške terene in nove lokacije vina-mi-da, :beer:
- TF pa bi poživili s prispevki forumovcev, ki dogajanja centralizirane Ljubljane in bližnje okolice doživljajo samo preko spleta.

Kaj pravite!?
Uporabniški avatar
 editor
#11237
Ja odlično lahko bi imeli različne izpostave ali podružnice.
Treba je še samo ugotoviti koliko jih je iz mojih koncev, tekačev
mislim!
Ker veliko udeležencev nima napisano iz katerega kraja so
in koliko jih sploh bere tole temo bo po moje majhna udelažba.
Na žalost.

lp editor
Uporabniški avatar
 Tjaša
#11242
editor napisal/-a:Treba je še samo ugotoviti koliko jih je iz mojih koncev, tekačev mislim! Ker veliko udeležencev nima napisano iz katerega kraja so in koliko jih sploh bere tole temo bo po moje majhna udelažba.
Na žalost. lp editor

Tkole, editor: jaz vem, da je v tvojem koncu en kosmat Dušan TF, pa kar nekaj iz Sl.Bistrice, pa pokličte še uvožene Mariborčanke (Z*, S* in A*), pa če se ne motim je tudi Tadej s tega konca in našel bi se še kdo. Zmenite se po zasebnih sporočilih in vas bo zanesljivo več, kot na olimpijskih tekih.

Kar pogumno! Pričakujem, da se bodo na delovni ponedeljek oglasile tudi štajerske *, ki se že dolgo undercower vlačijo po TF.

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 matjaz
#11561
:D :D :D tivoli, roznik. veliko bolj dostopna lokacija za vse. lahko gremo tudi v prekmurje, ampak bo bol malo tistih s primorja. Sicer pa je bila ta stvar ze enkrat dorecena. Se pa strinjam da bi bili TF teki lahko tudi kje drugje, mislim pa da bi bilo potem bolj primerno da te teke v drugih delih slovenije organizirate tisti, ki ste tam doma. Tisti iz ljubljane smo ze kar nekaj organizirali. Predvsem pa so teki v pomlad, poletje, jesen, zimo, novo leto, ze nekako postavljeni. Bom pa vesel vsakega predloga. Da ne bo kdo narobe razumel ces, tisti v ljubljani itd, itd. ..
#11635
ero napisal/-a:
Tjaša napisal/-a:Kaj pa ideja :idea: , da bi organizirali regijske teke TF po letnih časih: Gorenjska, Dolenjska, Primorska, Štajerska ..., tako bi se tekov lahko udeležilo več forumovcev.

Prepričana, da je na TF veliko Štajercev, Dolenjcev...., ki tečejo, pa sem med seboj ne poznajo :? . Domače so jim le face s TF. :lol: Je za razmislit. Tekli bi vsi na isti dan in isto uro, potem pa bi sledila poročila, da si izmenjamo vtise :!: Tako bi bila medsebojna povezanost forumovcev še močnejša.


razmišljaš podobno, kot danes midva s Pio:

- dogovorimo se za enotni termin in nato tečemo istočasno na več krajih v Sloveniji. pa magar če je en od teh Rožnik :twisted:



Tudi meni je všeč ta ideja :wink: , tako bi bilo skupno število tekačev še veliko večje :D !
Uporabniški avatar
 Barb
#11641
A ta poletni tek bo zdej v petek, al ne?
In kje?
Uporabniški avatar
 Debeluh
#11642
Dajmo se malo organizirat :)

Nekega dne sem nekje (http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=1069), posledično zaradi teh postov pomislil na regijske "podružnice" :wink: , kjer bi lahko omenjene teke in podobne zadevščine organizirali mi, iz daljnih dežel, tako, da bi ostali tudi prišli k nam, ali pa bi istočasno povsod tekli ali počeli to in ono... :toast:

Tisti osnovni teki in prireditve so tako ali tako že v naprej dogovorjeni, če bi jih pa bilo še več pa po moje nobenega ne bi čisto nič motilo.

Lep pozdrav
:D :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 mare
#11655
Jaz bi poleg sezonskih tekov, ki so, kar se mene tiče, mirno lahko vedno v Tivoliju, uvedel še teke v stilu spoznavajmo svet in domovino. Enkrat na mesec bi en tekač organiziral tek po svojih priljubljenih progah, katerih še ne poznamo, in nam seveda nato priporočil primerno bazo za analizo. tako bi imeli teke po vseh koncih, kjer imamo člane foruma.
#11666
To kar se je spomnil Mare je dobra ideja samo je sedaj vprašanje ker nas je toliko prijavljenih naTF kako bi to izpeljali, ker nas je čez 420 in to bi bilo težko v celem letu spraviti skoz.Razen če tisti naprimer, ki smo z Gorenjskega konca se dogovorimo skupaj katera proga je enkratna za tek in jo damo na TEKAŠKI FORUM kot prioriteto z Gorenjskega konca.In bi določili datum nekako bi pregledali datume ostalih tekov in bi ta svoj datum dali nekje vmes.Tako bi lahko tudi nekdo, ki je iz popolnoma drugega konca prišel na ta določen kraj če bi si želel seveda, bi pa to seveda na forumu objavili kako in kaj bi bilo z določanjem datuma.Seveda ta trening tek bi bil v vsakem vremenu, razen če ne bi bilo izredno močnega naliva ali strel :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: potem pa bi bila odločitev veliko lažja kot sicer kaj pravite.Na Dolenjskem na primer bi pa tisti ki so tam doma določili to traso po kateri radi oni trenirajo, ravno tako bi bilo na Primorskem in na Štajerskem in tako naprej.Tako bi resnično spoznali vse odročne kraje naše preljube SLOVENIJE pa bi bili mokri in suhi.Če bi bilo pa vreme takrat še kolikotoliko ugodno pa bi v bližini organizirali kakšen aktivni piknik.Tako ne bi bila samo dva piknika, kot sta predvidena sedaj ampak več.In kdor ne bi imel tedaj možnosti udeležbe pač zaradi določenih obveznosti, ki bi ga doletele bi se udeležil naslednje pasta party.Jes to bi se lahko imenovala " PASTA PARTY - TEKAŠKEGA FORUMA " .Potem bi pa ostali kar letali na naše treninge, ko bi videli kakšen folk se tu zbira in kaj vse počenja po skupinskem treningu.Pa začnimo z organizacijo teh tako imenovanih bi se temu lahko reklo " MINI TEKAŠKIH KAMPOV ".No nekaj podobnega sicer organiziramo sedaj na Brdu pri Kranju, ampak to ni tisto ta pravo čeprav je proga kar v redu.To bi se res morali nekako bolj dogovoriti kako in kaj.In vam povem to bi bile res take tekaške fešte, da bi bili ljudje še bolj fovš kot so, kar je na žalost naša slovenska slabost.Upam, da se bo s časom to spremenilo in da bomo bolj držali skupaj in pokazali da je v složnosti moč in edino upanje.Ker če bo šlo tako naprej vam povem, no ta zagotovo tudi sami veste, enostavno resnično čez nekaj časa sploh ne bi bilo treba nobenega centralnega ogrevanja niti pozimi niti poleti za toplo vodo.
no ja dosti blablablablabllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasedaj pa gremo novim zmagam naproti :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :lauf: :juhuhu: :juhuhu: :rol: :rol: :rol: :beer: :beer: :hello: [/quote]
 Nataša
#11675
a se samo men zdi a se spet neki komplicira? zakaj se ne bi ta petek lepo dobil v tivoliju pa mal tekl, pa potem šli na analizo? in če ma kdo iz maribora, kopra ali doline rezije kaj proti, naj pove za kakšno progo pr njih, določi datum in evo nas.

ne vem no...včas pa res sam govorimo pa nč ne nardimo :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA