Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Debeluh
#11264
Opažam, da nisem edini, ki ima težavo v tem, da je doma predaleč od Ljubljane. Z veseljem bi se namreč udeleževal skupnih treningov, raznih manjših srečanj, lahkotnih tekov okrog Rožnika ipd. Pa sem žal predaleč vstran. :cry: :cry:

Zato predlagam, da se javite tisti, ki ste iz oddaljenih koncev, npr.: MB, MS, KP ter ostali in se začnete/mo družit (beri tečt :D , analizirat :toast: :beer: :piti: :drink ...).

Vabljeni torej vsi od vsepovsod. :D :D

morda pa pridete tisti iz LJ kdaj k nam ali pa gremo skupaj kam drugam...[/b]
Uporabniški avatar
 tadejk
#11357
Se pokorno javljam! Okolica Maribora (Kamnica) je moja destinacija. Za kakšen skupni tek pa sem sigurno, ker grem samemu sebi že včasih na živce.
Počakamo, da se jih javi še nekaj, dogovorimo za termin in to ponavljamo do pretirane utrujenosti. :oops: :oops:
 lastovka79
#11571
Super ideja.
JAz se pa iz Spodnje Savinjske. Vmes med LJ in MB.
JE še kdo s tega konca?
Uporabniški avatar
 Debeluh
#11577
tadejk napisal/-a:Se pokorno javljam! Okolica Maribora (Kamnica) je moja destinacija. Za kakšen skupni tek pa sem sigurno, ker grem samemu sebi že včasih na živce.
Počakamo, da se jih javi še nekaj, dogovorimo za termin in to ponavljamo do pretirane utrujenosti. :oops: :oops:


Me veseli tadejk, sva blizu doma. MB sekcija se počasi formira...

Lastovka79, editor je v postu http://www.sportosplet.net/viewtopic.ph ... 0&start=15 objavil nekaj o podružnicah, kar je meni porodilo idejo o vsem tem, on (editor) pa je doma iz tvojih koncev, tako, da bo najbolje, če se obrneš na njega. Če pa si ultra... pa priteči do MB :D - če ne, lahko prideš tud z avtom...:driver:

tadejk, počakajva, da se še kdo javi al pa se kar zmeniva za en počasen krog Kamnica, Ruše, MB, Kamnica...

lep pozdrav in vabljeni še ostali
:D :D :D :D
Uporabniški avatar
 dusan
#11581
lastovka79 napisal/-a:Super ideja.
JAz se pa iz Spodnje Savinjske. Vmes med LJ in MB.
JE še kdo s tega konca?


Kolokor vem jih je nakaj iz Žalca, Mozirij... in Šempetra (jaz) :) .
 Lipe
#11665
Sem nekoč že dajal pobudo za primorsko ÷ Obalo, pa ni bilo odziva. Morda pa bi se čez poletje, ko bo vse drvelo na morje, formirala začasna dislocirana enota?
 lastovka79
#12002
Ha, ha. To pa še ne bo kamlu, da bi jaz pritekla v MB. No, s kolesom bi šlo. Avta pa nimam. Sicer pa je od nas precej bliže v LJ kot MB.
lp :D
Uporabniški avatar
 editor
#12003
Juhu!

Me zelo veseli, da se tema nadaljuje. Samo nisem vedel, da bo moja
podružnica celo uspela. Izgleda, da se bo le nekaj izcimilo iz tega.
Drugače sem se pa imel namen udeležiti jutrišnjega teka v Lj.
Ampak imam gužvo v službi tako, da ne bom uspel ( si pa želim
spoznati glavne akterje na forumu, ki pa mislim, da jih večina prihaja iz
Lj.). Da pa ne bo izgledalo, da imam samo dolg jezik bom začel novo temo na forumu
na kateri se pac naj javijo zainteresirani iz Spodnje Savinjske doline, jaz konkretno sem iz neposredne
okolice Žalca, pa bi imel mogoče še
enega kandidatat, ki ne sodeluje na forumu ampak ima pa veliko kondicije za razliko od mene!
Mogoče bomo imeli srečo tako kot kolegi iz Lj. in se nam pridruži se kakšno dekle ali žena!
:lol:

Fajn se mejte Editor!
Uporabniški avatar
 Debeluh
#12008
Dajmo probat v čim večjem številu prit v petek v LJ na tek pa se bomo lahko na analizi več dogovorili o vsem :D
Uporabniški avatar
 dusan
#12009
editor napisal/-a:Me zelo veseli, da se tema nadaljuje. Samo nisem vedel, da bo moja
podružnica celo uspela. Izgleda, da se bo le nekaj izcimilo iz tega.
Drugače sem se pa imel namen udeležiti jutrišnjega teka v Lj.
Ampak imam gužvo v službi tako, da ne bom uspel ( si pa želim
spoznati glavne akterje na forumu, ki pa mislim, da jih večina prihaja iz
Lj.). ......


V petek le pridi v Ljubljano, da spoznaš ostale člane TF. Ne bo ti žal.
Peljem jaz, zato se mi javi na mail. Med potjo lahko spregovoriva marsikaj o morebitni podružnici TF v spodnjem delu SD.
Uporabniški avatar
 editor
#12012
Ja hvala za povabilo, ampak jaz se tako vsak dan vozim v Ljubljano ker
sem tam v službi. Ampak jutri je naporen dan in bom jaz še veselo v
službi ko boste vi že zagonu.
Tako, da mogoče kdaj drugič. Za lokalno varianto se pa lahko pomenima
v novi temi TF v SD.

editor

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA