Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vanja
#12122
Js pa 1,45 leta. In upam, da se vsaj se naslednjih 50 let ne ustavim! 8)
Uporabniški avatar
 Tjaša
#12142
vanja napisal/-a:Js pa 1,45 leta. In upam, da se vsaj se naslednjih 50 let ne ustavim! 8)

Saj tud zgleda, da se ne boš! Pa kakšen nasvet, prosim! Za hitrost, namreč! :wink:

Pozdravček,
 dpop
#12151
10 let...
samo jaz sem kot čuvaj plaže.... dela samo poleti
kar pomeni november, december, januar februar, marec... OFF

LP Darko

P.S. pa da ne bi kdo mislil da po dežju tečem...
:wink:
Uporabniški avatar
 vanja
#12161
Tjaša napisal/-a:Pa kakšen nasvet, prosim! Za hitrost, namreč! :wink:


Hoj, ne vem ce sem jaz prava za nasvete talat. Se mi zdi da je glih obratno: js vsem tezim in hlepim po nasvetih... :roll:
 Nataša
#12170
etoto!!! sem zračunala - 83% leta. upam, da še 83 let. pa tudi če potem TAKOJ umrem je reku gargamel.
 drej
#12178
Saj jaz glih nisem tle tapravi za nasvete talat, ker sem pocasen, ampak se mi zdi, da je se najbolsa metoda za hitrost, ce clouk mal hitreje stopi :-)
Imam pa eno glupo metodo, da pridobim na casu prbl 4minute/15km. Ker sem prelen za ogrevanje pred tekom, zacnem s kar (pre)hitrim tempom na zacetku.. In evo. Imam ogrevanje. Ko pa ne morem vec (ogrevat se). pa naprej z normalnim tempom. Men dela.
Uporabniški avatar
 Matevz
#12185
Dela že dela, ampak če bi pa ves čas malo počasneje tekel, kot na začetku in malo hitrje, kot po "ogrevanju" bi pa na konvu definitivno imel najboljši rezultat.

Najboljši čas dosežeš takrat, ko tečeš ves tek enako hitro in si na koncu čisto hin. Definitli.
Uporabniški avatar
 Debeluh
#12191
Predlani 0,25 leta pol pa je zima prišla...
Lani 0,25 leta pol pa me je kap - dobesedno :!:
Letos 0,3 leta (and running)... :D :D :D :D :D
 Nataša
#12192
Meni pa prehitri štart povzroča samo tiste smotane bolečine v rebrih. rada bi se lotila intervalnega teka, pa se kar nekak ne spravim, čeprav mam občutek, da glede hitrosti čisto nič ne napredujem. mogoče bom pa lahko s poletovci trenirala... :roll: zdi se mi, da je intervalni tek najbolje trenirati na stadionu,ne? naš kamnški stadion pa je dobesedno rezerviran za cimerotiće... :(
Uporabniški avatar
 Matevz
#12197
Intervalni tek lahko treniraš kjerkoli. Sploh pa je za take, ki nis(m)o ultrahitri, fartlek zelo priemren način treninga hitrosti/ intervalnega treninga.

Intervalov ni treba delat nujno 6*800m, lahko greš tudi npr. 6* (3 min hitro (malo hitreje (ampak res samo malo) od 10km hitrosti) + 2 min počasi (počasneje od maratonske hitrosti). Bodo učinki podobni, čeprav ne boš točno vedela koliko in v kakšnem času si pretekla med intervali.
Uporabniški avatar
 bojanu
#12207
ene 4 leta, pa tud že mal razmišljam, če ne bi blo koristno mal bolj resno trenirat. Še posebej zdej, ko bo Fotr ful naspidiran :wink:
Uporabniški avatar
 Debeluh
#12211
Prej vam bo škodlo nič laufat, kot preveč!
 Nataša
#12213
Debeluh napisal/-a:Prej vam bo škodlo nič laufat, kot preveč!


to je sicer res, ampak na kaj se pa nanaša??!!! :roll:

joj tvoj vzdevek je pa prou smotan. a ga ne bi zamenjal?? razen če si tko k Bajsi, pol pa okej.

Matevž, hvala!
Uporabniški avatar
 Debeluh
#12220
Sorry.

Sem mel 105 kil pa sem shujšal s tekom, pa kap me je, pa ful rad jem, pa kolegi so mi pravli, da sem predebeli, pa sn si ustvaro neko miselnost, češ, da mi je to všeč, pa so kile šle, miselnost pa ostala pa to...
 Nataša
#12231
miselnost je treba tud odpravit. Aleksandra se je najprej podpisovala kot bajsika, pa smo ji težil, da je popravla nick. Sigurn v resnici nisi tak žalosten rožnat svinjaček kot na sliki. pa ime imaš sigurno ful lepše kot pa debeluh. ajde, popravi to, da te ne bomo še mi tko sprejel :P :P :wink: :P

p.s. vse samo dobronamerno!!!!!!!!! :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA