Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 ero
#13687
hojla, drage TFjevke in TFjevci. danes je zadnji dan prvega polletja v 2004 in jutri pričenjamo z drugo polovico leta. kako čas hitro teče, a ne?

glede na to, da boste jutri zjutraj zaradi mrka sistema imeli malce več časa, vas vabim, da se ozrete nazaj in ocenite svoje dosežke v luči ciljev, ki ste si jih zadali na začetku leta. če ste jih že pozabili - zapisani so tule.

seveda je to tudi idealna priložnost, da svoje cilje premislite, dopolnite, spremenite, ... ali pa si jih naložite še več :D
Uporabniški avatar
 ero
#13695
bom kar sam začel, OK?

4. januarja sem zapisal:

- preteči maraton in potem še kakšnega. pripravljam se za Trst, 2. 5. :: OK (Lizbona, 18.04., 3:39) en ali dva pa še prideta :)

- SAM, 35 ali 50 km :: a tek štirih občin šteje? potem OK a to ne pomeni, da bom SAM izpustil :)

- Celje - Logarska :: prijavil sem se že :)

- preteči polmaraton pod 1:35 :: ne še (Sežana 1:36, manjka mi minutka; Celovec, Varaždin, ...)

- dati skoz sprint triatlon :: ne še duatlon sem že opravil, triatlon pride v Kočevju

- čim več hribov :: slabo (razen štirih občin se hribov nisem dotaknil)

- kak treking (lahko tudi domači, E6 ali E7) :: o temle se intenzivno menimo, zgleda, da bo :)

- ekipa tekaškega foruma se udeleži kake prireditve 24x1 ura :: punce, boste naredile ekipo?


torej - 8 ciljev, 2 zelena, 2 skoraj zelena, 4 še čakajo - ni blema sploh :D

revizija? za zdaj se mi zdi, da ni potrebna. saj me čaka še precej izzivov in doooolgih tekov. le hribe bo treba pojačati. Grintovec, Črna prst, ...?
Uporabniški avatar
 milkec
#13696
milkec napisal/-a:Jaz imam pa zelo skromne cilje! Prvič v življenju prelaufati 21km! No pa tega pod 2 urama.

No je pa res, da sem bil do zdaj le na enmu teku in da sem v življenju laufal le 3 več kot 10km.


he he, še dobro, da je staša spomnila za tale topic!

Zagreb, 21km 1.54.46
Sežana, 21km 1.52.27

Torej sem svoj cilj že marca dvakratno presegel, tako da zdaj lahko začnem lenarit do konca leta :roll:


Tole sem že zapisal, zraven lahko dodam še dva pomaratnoa (Trst+Jastrebarsko), tako da se za letos res nimam kaj bati!
Uporabniški avatar
 Dule
#13699
Dule napisal/-a:- 12 ur Kališča (začetek aprila) DA

- gorski maraton štirih občin (v juniju) DA

- tek na Grintovec (v juliju). Imam še nedosežen cilj 2uri30min

- SAM 35km ali 50km (v septembru)

- ljubljanski maraton 42km (konec oktobra)


Vmes pa še tekme na krajših razdaljah, ki jih bom izbiral, da so čimbližje doma (da se ne bom preveč vozil).



Vse gre po planih, edino kar nisem zadovoljen je, da so slabši časi kot lani :? . Razlog da se staramo ne priznam, menim da bi blo treba več trenirat pa manj na forumu viset :cry: . Ampak ko pa je Analiza bolj luštna kot garanje na treningu :D .
 Lučko
#13721
Kar sem si potiho sam pri sebi splaniral, sem 75% uresničil :shock: . Manjka mi še 2 x 21 km :roll: :wink: .

PS
Zdej pa na morje. Baj, baj... :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#13732
Moj prvi cilj, preteči 21 km, je uspel. Potem sem dodala nov cilj, preteči 42. Tega sedaj spreminjam v "preteči še 2x 21 km, recimo v 1 45". :P

Ker sem pisala cilje še čist "zelena", ko še nisem vedela, da je toliko tekem po Sloveniji, sem bila skopa. Zato zdaj dodajam še, da se spet udeležim veliko "lokalnih" tekmic, vsaj toliko kot do sedaj, in pri tem spoznavam nove kraje in seveda sodelujem v prijetnih analizah. Rada bi pa še malo več kolesarila, kar mi ne diši toliko. :?

42 pa na zihr v 2005. :roll:
 dpop
#13742
No zdej bom spet jaz nekej "completly different" napisal...

Moj cilj (vsako leto) je 11.111 minut imeti srčni utrip
preko 150bpm... in to najlaže dosežem s tekom... ker
je sobno kolo in orbitrek jako duhamorna zadeva

Aja.. pa če mi rata da pretečem več kot 1000km v letu
sem tudi zelo zadovoljen (največ mi je ratalo 2230km
leta 2001)

No in do danes (točno polovica leta) sem naklepal
5250 minut... se pravi sem za ene 300 minut
v minusu (Kripl PRESS)

Tekme, teki, prireditve... to je samo zaradi "družbe"

LP Darko

P.S. aja... pa če kdo misli da je moj cilj enostavno doseči
to je VSAK dan 30 minut aktivnosti... in če narediš dvakrat
na teden malo pavze... prideš na 40 minut dnevno...
Uporabniški avatar
 vidkul
#13752
Moj tekaški cilj je pa 21km na Ljubljanskem maratonu.
Bom vidu kolk bom bil priden čez poletje :lol:

lp Vid
Uporabniški avatar
 marathon95
#13760
Da se i ja malo uključim. To je revizija, a ciljevi :?: :?: :?:
S kojekakovim povredama (išijatikus, bolovi u križima, prošlogodišnja povreda stopala i palca desne noge na nogometu - igrao bos, bolovi u svodu i metatarzalnoj kosti - desna noga, bolovi u hvatištu Ahilove tetive lijeve noge) uspio sam, istina sporo, ali pretrčati malo preveč trka s premalo treninga.
Pametni ljudi bi rekli SAMO ODMOR, ali mi trkači nismo od tih, pa pogledajte i sami :--
Izvod iz dnevnika:
26. Novogodišnja utrka - Varaždin 6 km 31:10
8. Proljetni zagrebački polumaraton 21,1 km 1:49:08
12. Turopoljska utrka - V. Gorica 21,1 km 1:55:00
28. PARIS MARATHON 42,2 km 4:31:43
7. Sinjski polumaraton 21,1 km 1:51:47
1. Slavonski brod polumaraton 21,1 km 1:48:20
5. Maratona d'Europa – Trst 21,1 km 1:54:11
24. Radenci 21,1 km 1:52:42
6. Jastrebarsko 21,1 km 1:54:42
11. Vrbovec 21,1 km 1:51:33
19. Plitvice 16 km 1:33:04
3. Riječki polumaratin 21,1 km 1:49:16
17. Mihanović - Tuheljske toplice 21,1 km 2:00:49

I onda shvatiš da si potrošeni i da treba malo odmora od trka. Samo lagani jogging i plivanje, a može i bike :D
Sreća da je ljeto, pa nema trka, ali ima triathlon tu kod nas 17.07. pa treba i to probati :rol: http://www.utrke.com/2004/zapresic.htm
Nazadnje spremenil marathon95, dne 02 Jul 2004, 01:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Matej
#13773
Zapisani cilji za leto 2004:

- preteči maraton: Izpolnil - Radenci: 3;52;19

- mali maraton v času 1;40 - 1;45: Več kot izpolnil - Sežana: 1;35;50

- udeležiti se različnih tekaških prireditev: Izpolnil, a bi bilo lahko bolje - Rekord Šmarne gore, Socerb, Šmarca, Sežana, Radenci, Brdo pri Kranju (duatlon)

- čez celo leto vzdrževati motivacijo in najti čas za tek: Zaenkrat mi gre v redu. Letos sem pretekel okrog 1000 km in tek se mi še ni čisto nič zagravžal.


Novi cilji za to leto:

- SAM
- Triatlon (sprint)
- Izboljšati čas malega maratona (1;30-1;32)
- Pridno nabirati kilometre
Uporabniški avatar
 sbojan
#13780
Moji cilji za 2004:
- preteči maraton (trenutno računam na Radence, druga možnost je Ljubljana) -v Radencih sem tekel polmaraton, ostane torej Ljubljana
- preteči nekaj malih maratonov (Sežana, Čateške Toplice, Mirna Peč...) v času okrog 1:50:00 v Sežani sem se cilju približal (1:54:44), mala maratona v Čatežu in Mirni Peči sta bila žal odpovedana; za dosego cilja bo potrebno preteči še kakšen mali maraton
- pri ostalih tekih (Mokronog, Bohinj, Kranjska gora, Šentvid pri Stični, Gorjanci...) izboljšati rezultate iz l. 2003 - rezultat v Senožečah sem malo popravil, ostali teki (razen Mokronoga) bodo v 2. polletju
- se udeležiti kakšne nove tekaške prireditve (npr. Logarska dolina, SAM) - cilj ostane
-za pokušino se udeležiti sprint triatlona (Kočevje, Bled ?). - cilj: na dopustu čim več plavati (po možnosti kravl), nato pa kar bo pa bo...
 Nataša
#13802
nataša napisal/-a:Moji cilji letos:
- 21 km v Radencih (cajt nepomemben)
- 21 km v Ljubljani (cajt pod dve uri)
- pretečt celo pot na Primoža
- rolat s Starega gradu dol
- zlezt na Grintovec in Storžič
- nabrat veliko kilometrov po čimlepših poteh sredi poletja v senci


prvi cilj uresničen, ostali pa še bodo. še najbolj pa se v bistvu veselim, da bom nekatere proge na tekmah letos videla drugič. kar pomeni, da mogoče pa le nisem več tisti plazilc od začetnika, ki ni vedu kaj nej obleče za na tekmo... :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#13833
Tudi jaz moram naredit "rahlo revizijo" letosnjih ciljev.
Pred sezono sem si sicer zadal kot prioritetni cilj teci half marathon pod 1:30 - ta cilj bo ocitno moral se malce pocakati - zato, ga na tem mestu revidiram: teci pod 1:33 :) .
Sicer pa roko na srce, cas sem napadel samo enkrat, in kot se je izkazalo na neprimerni lokaciji in takticno povsem zgreseno - v Radencih -kjer sem pogorel :( .
Drugace sem pa letos tekel dvakrat po 1:36 (in obakrat sem imel feeling, da imam se nekaj rezerve :) ). Naslednja prireditev, kjer bom "napadel" bo holzersko-jodlarski 1/2 marathon v Celovcu (sam pridno bo treba trenirati cez poletje).

Aja pa se kaksen 42km maraton bo tudi treba jeseni spodobno odtecti, pa Logarsko ipd. :)

LpTini
Uporabniški avatar
 mojcab
#15736
Pantha Rei napisal/-a:Zapisani cilji za leto 2004:

- preteči maraton: Izpolnil - Radenci: 3;52;19

- mali maraton v času 1;40 - 1;45: Več kot izpolnil - Sežana: 1;35;50

- udeležiti se različnih tekaških prireditev: Izpolnil, a bi bilo lahko bolje - Rekord Šmarne gore, Socerb, Šmarca, Sežana, Radenci, Brdo pri Kranju (duatlon)

- čez celo leto vzdrževati motivacijo in najti čas za tek: Zaenkrat mi gre v redu. Letos sem pretekel okrog 1000 km in tek se mi še ni čisto nič zagravžal.


Matej, ti si čisti zgled! :laola
Celoletne cilje dosežeš v pol leta!!! A tako pridnost povzročijo otroci? :wink: :wink:
Jaz pa kar malo zabušavam, ker sem se na morju tako udarila v mezinec, da me še sedaj boli. :cry: :? Ampak če ni to samo en fajn izgovor? :oops: :oops: Moram mal razmislit! 8)
Uporabniški avatar
 tamy
#15737
jaz svojih ciljev nisem napisala v tisti forum,sem pa izpolnila skoraj vse,manjka se eden-drzavno prvenstvo,ki bo pa sele septembra v ljubljani,tako da ga nisem mogla izpolnit...drugace pa skoraj vse tekme izvedene po planu.razen zadnje...ampak vseno.pohvalno!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA