Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 mihaperme
#15739
Jaz tudi nisem napisal svoje cilje v forum, ker takrat še nisem bil pridružen na TF. Sicer sem pa kr izpolnil svoje cilje, ki sem si jih zadal. No nekaj mi jih še čaka.
Izpoljeni cilji: -prvič gorski tek (Na Lisco), 24ur v Grusupljem (tek sreče), in še ostale "manjše" tekme: Sežana, Čatež, Bevke
Še ne izpoljeni cilji: 25 km Logarska, 42 km Ljubljanski maraton.
Uporabniški avatar
 pershing
#15745
Ko berem tole debato, se je tudi meni utrnilo, da še jaz povem moje skromne želje. Na TF sem še čisto zelen, saj sem se včlanil šele včeraj. nisem še tekel na tekmi, zato sem se prijavil v Poletovo tekaško ekipo 2004. ne vem po kaki sreči sem bil izžreban, zdaj pa moram teči... No saj mi ni hudo, tekam že kar nekaj časa, tako za svojo dušo, počasi, po gozdu, nikoli na štoparico.

zdaj pa je tekanje postalo nenadoma čisto drugačno. Pripravljam se na MOJ PRVI MALI MARATON jeseni v Ljubljani. CILJ je najprej uspešno preteči razdaljo, šele nato se bom ukvarjal s časom. Boj s časom bo neusmiljen, glede na pomanjkanje izkušenj bom vesel vsakega rezultata po 2 urama. Kar bo bolje mislim da bu uspeh, sicer pa vas obvestim, naši poletovci pa bodo tako ali tako zraven.
upam, da mi uspe udeležiti se vsaj 2 tekov po 10 km po 55 minut, morda 50, zelo bom vesel.
Toliko zaenkrat za letos, pa drugo leto več...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA