Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#13769
Tako, obračun je narejen in odločitev je bila včeraj najprej sprejeta, potem pa še potrjena na Brdu v Brunarci.(pa da ne bi kdo dvomil-vse je arhivirano, a ne Aleš :P :!: )

Dejstvo, da Alešu dolgujemo še kar nekaj denarja, smo sklenili, sicer proti njegovi volji, da se mu to čimprej povrne.

Odločili smo se, da tisti, ki smo bili prisotni na pikniku večji del dneva (smo tudi ostali do konca), prispevamo še po 2.000,00sit/osebo. Ostali pa še po 1.000,00 sit/osebo oz. kolikor pač menite, da bi še prispevali(tudi glede na to,koliko ste že).

Naj povem, da je bilo potrebno na koncu poravnati tudi najem igrišča za odbojko in tenis.

Nekaj, včeraj na Brdu prisotnih, smo omenjene zneske že poravnali.

Ostali lahko storite to tako, da denar nakažete direktno na Alešev TRR(št. TRR:03126-1000358565 pri Banki SKB d.d.), ali mu prinesete osebno na trening na Brdo ali kakšno drugo srečanje, oziroma lahko prinesete tudi meni in mu bom jaz predala.

Poleg tega naj vsak, prosim, še meni pošlje na ZS ali e-mail (barbara.klemen@gov.si) obvestilo o višini zneska.(sej veste-arhiva) :wink:

V kolikor bo prišlo do viška, naknadno zbranega denarja, se bo ta naložil na varno in prihranil za naslednji piknik.

Sami veste kako dolgo ste bili na pikniku, zato pričakujemo pošteno sodelovanje.

Hvala, v mojem in Aleševem imenu.

p.s.:Če pa so še kakšne nejasnosti, pa lahko brez skrbi vprašate mene ali Aleša.
Uporabniški avatar
 Staša
#13849
Hvala Aleš, da si založil!

Ja, Aleš je tako prijazen, ga moram javno pohvalit:

Ker sem jaz založila 20 000 sit, pa Ero mislim da še nekaj, je prišel samo zato v Ljubljano, da nama povrne in prevzame breme nase, češ da je vseeno finančno v tem trenutku verjetno sposobnejši pokrit tele zadeve (no, vsaj od mene). Založil je vsega čez 50 000 sit, tako da pridno nakažite (jaz sem tudi že dala dinarčke Barb).

Hvala, Aleš!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#13857
trgovci tako in tako ne moremo iz svoje kože, zato sem včeraj "težil" Barbari, da dajmo čimprej začet zbirat, da pridemo iz rdečih cifer ven 8)

Staša - jest sem pa kar v tolarčkih plačal :oops: sej to tut velja, a ne :roll: :roll:
Sej že grem, no :twisted:


2x Lp


P.S. sorči, mam že vsega poln kufer, pa že čez dve uri moram vstat :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA