Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 verdi
#14345
cyc, jaz sem s tvojega konca. se slišiva po morju 8) , prav?
Uporabniški avatar
 cyc
#14381
Velja! Mene zadnji teden julija in prvi teden avgusta ne bo, do takrat bom pa tekel, pa po tem tudi ... no, in vmes, samo ne doma 8)
Glede kondicije pa - jaz sem nazadnje tekel 6km, 35min, do Novih Jarš in nazaj, okolico Save bo pa treba raziskati - in to v taki smeri, da ne bo pot potekala ob cesti ki gre proti Trzinu.
Ker če kaj sovražim je to globoko vdihavanje smradu izpušnih plinov :?

Zdaj je pa Nikeov "beginners 10k" in progress ;)
Uporabniški avatar
 tekunica
#14513
Večinoma tečem po Rožniku. Poleg bližine mi je všeč tudi to, da so z barvnimi znaki označili tekaške proge, ki te lepo usmerjajo in ti prijazno povejo, koliko kilometrov si že pretekel. Ja, dokler jih še ne poznaš, so pravo malo doživetje - za vsakim ovinkom nekaj novega, :) . Čeprav sem ter tja kak ovinek srečaš večkrat, preden najdeš pravo pot naprej,:oops: ... ampak to naredi stvar še bolj zabavno. Pa saj jih že poznate, na forumu jih stalno omenjajo...
 dpop
#14534
tekunica napisal/-a:Večinoma tečem po Rožniku. Poleg bližine mi je všeč tudi to, da so z barvnimi znaki označili tekaške proge, ki te lepo usmerjajo in ti prijazno povejo, koliko kilometrov si že pretekel. Ja, dokler jih še ne poznaš, so pravo malo doživetje - za vsakim ovinkom nekaj novega, :) . Čeprav sem ter tja kak ovinek srečaš večkrat, preden najdeš pravo pot naprej,:oops: ... ampak to naredi stvar še bolj zabavno. Pa saj jih že poznate, na forumu jih stalno omenjajo...


Poznamo, poznamo... vsak dan na njih krvavi pot znojimo....
v eni uri in pol... 5krat tedensko... 6 mesecev v letu... ni
ovinka, ni luknje ki jo ne bi poznal :lol: :lol:

LP Darko

P.S. sem pa prvo leto (ko sem začenjal) kdaj pa kdaj naredil
kakšen kilometerček viška... :lol: ... da sem prišel spet na pravo pot
Uporabniški avatar
 cyc
#14552
Meni je Rožnik ratal kar simpatičen, zaradi gozda je tam prav prijetna senca, pot je pa razgibana. PST je rahlo dolgočasen :roll:
Uporabniški avatar
 cyc
#14627
To je dolgčas, vsaj meni je bilo na hipodromu ... :? Najraje krožna oziroma sklenjena proga, ampak z enim samim krogom, sicer je bolj žalost vse skupaj. Fino je tudi da nimaš odprtega pogleda daleč v daljavo, tako da nikoli nimaš občutka "o shit kam moram še pretečt". ;)
Uporabniški avatar
 cyc
#14746
V tem primeru ne moreš naredit krožne proge, se ti ne zdi? :) Ali se vračaš po isti poti, ali pahodiš, ko imaš dovolj teka :D
Uporabniški avatar
 tekunica
#14814
Heh, lahko bi rekli, da Rožnik združuje oboje; imaš krožne poti, eno samo ali po več skupaj in zlahka postanejo neznane... no, na srečo jih je toliko, da slej ko prej pritečeš približno na začetek. :D

Mimogrede, a kdo čisto slučajno ve, koliko je dolg en krog na Taboru?

Lp tekunica
Uporabniški avatar
 TAJO
#14941
Zdravo!

Krog na Taboru je dolg 200 m! Sem se pa preusmerila na Golovec, čeprav je 'moja' proga precej strma, pa še traja, da sploh začnem teči.

lp tajo
Uporabniški avatar
 Matevz
#14943
Na Taboru je 9 krogov 2km. Krog je dolg cca. 225m.

BTW sem 13 let živel 50m stran in 19 let 100m stran :D :D
Uporabniški avatar
 tekunica
#15141
Hojla!

Najlepša hvala obema za informacijo.

Tajo, kako pa izgledajo potke po Golovcu? A je tud kakšna krožna pot? Na Golovcu sem bila namreč res malokrat... OK, dvakrat. :oops:
 dpop
#15162
tekunica napisal/-a:Hojla!

Najlepša hvala obema za informacijo.

Tajo, kako pa izgledajo potke po Golovcu? A je tud kakšna krožna pot? Na Golovcu sem bila namreč res malokrat... OK, dvakrat. :oops:


Golovec je za razliko od Rožnika bolj "švoh" kar se tiče kroženja....
obstaja ena varianta... greš po PST in poetm po navadni cesti nazaj...
samo je precej "gore-dole" pa še ni več kot dober kilometer... recimo
krog 1500m...

Ostale potke so pa bolj za gležnje zvijat kot za tek... tako da...
priporočam Rožnik... je tudi bolj "obljuden"

LP Darko

P.S. Da ne omenjam "lokalnih d(i)rkačev z motorji inu avtomobili
ki po cesti d(ir)kajo... in dvigajo prah in pritisk sprehajalcev in tekačev
Uporabniški avatar
 tekunica
#15172
:lol: :lol: Hvala za namig, bo Golovec še malo počakal... Na boljše čase z malo več kondicije, če ne drugače.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA