Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#14390
Pozdrav vsem!

Ravnokar sem videl reklamo za jutrišnji polnočni klub, kjer bo tematika TEK. Verjamem, da bo zanimiva oddaja, na sporedu je ob 23.00 uri.

Če je slučajno že kdo to kje objavil, se opravičujem za podvajanje.
Nazadnje spremenil milkec, dne 13 Jul 2004, 09:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 gregorb
#14545
Že gledam! Pomoje manjkata Ero in Fotr, da bi zadeli žebljico na glavico!
Uporabniški avatar
 cyc
#14547
Sem gledal, sicer ne od začetka ... kar OK. :) Mislim ... zanimivo. ;) Nisem vedel, da je Gradišnik tekač :D
Uporabniški avatar
 firbec
#14550
Odlična oddaja!
Kje je bila TV SLO ves ta čas!?
Gostov za naslednje oddaje imamo pa mi še dovolj.
V soboto ob 10:45 je ponovitev na SLO 1.
TO BO NOVIH TEKAČEV!!!!
LP :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#14551
firbec napisal/-a:Kje je bila TV SLO ves ta čas!?

Z Mišo in Mariotom :twisted:
Uporabniški avatar
 vidkul
#14687
Tamy poglej na www.rtvslo.si tam je verjetno gor posnetek. Dobro pa je če imaš dobro povezavo (ADSL ali kabl).

lp Vid
Uporabniški avatar
 cyc
#14697
Malo so o teku kramljali :) Saj kaj je bilo zanimivo, del je bil pa tudi tako-tako ;)
Uporabniški avatar
 firbec
#14722
Oddaja ni bila zamišljena kot kakšna znanstvena debata, ampak bolj splošno - za poletni večer odlično - splošno o resnicah o teku - zakaj, kdo, kje , kdaj ...brez globokih misli... pozitivno!
Uporabniški avatar
 Matevz
#14809
Meni pa ni bilo čisto nič všeč.

Branko Gradišnik se mi je zdel malo prveč poln sebe. In pri 85 bo on državni prvak, samo če noben drug ne bo laufal. Dejstvo je, da je danes v kategoriji nad 70 let zelo amlo oz. nič teknovalcev, vendar pa se to spreminja, in ko bo on 85 bodo tam najmanj trije, ki bodo tekli 1/2 maraton okrog 2h, kar on komaj naredi danes pri okrog 50-ih.
Uporabniški avatar
 vidkul
#14816
se čisto strinjam da je bil tale Gradišnik malo poln sebe.
Škoda da niso Fotra povabil :P

lp Vid

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA