Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tuli
#15302
Mene zanima ali tečete sami ali imate ob sebi kakšnega modela npr. ženo,fanta ,dekle , babico , psa , ??? :lol: :lol: :lol: Sam največkrat tečem sam saj se drugim ne da vstati ob 5.30 zjutraj in teči 1 uro do 6.30 , vmes bi včasih pasal kakšn dobr vic hehe :D :D :D
Uporabniški avatar
 Filipid
#15305
Najraje tečem sam, ker le tako tečem kakor meni ustreza :D . Včasih se zmenim s prijateljem da greva skupaj. Je pa res da v družbi tekačev trening lažje in hitreje mine :wink: .

________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 Erika
#15306
:D :D :D ha, ha... skoraj enako vprašanje in pojasnilo bi lahko zastavila tudi jaz, še iste ure bi napisala...prav zanimivo...ampak jaz tečem po gorenjski

včasih si nataknem slušalke - za družbo, sicer pa tole jutranjo uro res tečem sama, če pa grem včasih zvečer tečt, se mi tud kdaj kdo pridruži.

Moram pa priznat, da je šel zjutraj z mano enkrat tečt fotr(moj), pa dvakrat bratranec, ravno včeraj in predvčerajšnim, zdej mi je pa ušel v Španijo za en mesec :( ,

LP, Erika :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#15308
Tečem sam, ker mi drugega ne preostane :? Tistih dvakrat, ko sem tekel v družbi (prvič oranžni slon, drugič dpop) je bilo super, ker je čas hitro minil in obakrat - sploh pa prvič - sem pretekel daleč več kot nazadnje sam na treningu, sta se pa obakrat oba sotekača meni prilagodila, kar se tiče hitrosti ... :?
Bilo je pa super 8)
Uporabniški avatar
 ales
#15309
Uf tvoje ure Erika, so ful ubijalske. Sam sem lani tekel vse leto sam. Letos pa je to skoraj izjema. Zdajle že drugič zapored krog okoli Brda, z Lojzom, hitro, fino. Drugače pa sam s Primskovega do Voklega po skoraj idiličnih gozdnih poteh, s srnami, zajci, vevericami, no ja, tudi kak tekač sem ter tja se do Agromehanike najde, potem pa skoraj ne več. Tudi luštno.
Uporabniški avatar
 Erika
#15314
Aleš, mam doma še ne 5-mesečnega korenjaka, pa moram bit do 6.30 nazaj, ko gre potem očka v službo, .. fant se pa lahko vsak čas zbudi..

...kaj pa mi preostane drugega, kot da vsaj med tednom ene 2-3 krat vstanem, LP, :wink: e.
važn da ponoč SPI !!!
Uporabniški avatar
 ales
#15315
Ne, saj jaz to občudujoče. Meni samo včasih takrat uspe mal poslušat ptičke iz spalnice, pa si že to štejem za velik dosežek. Ja, ja, nekaj takega je moj cilj za prihodnost. Mislim tečt tko zjutraj. Moji otroci imajo že 20+.
Čestitam za voljo in vztrajnost, nagrajena si pa tko vsakič sproti!
Uporabniški avatar
 Erika
#15319
hvala, hvala, nagrajena sem res sproti, pa res je tud, da te tale tek kar zastrupi... (pa tako sem trdila, da tekla pa že ne bom nikoli, bljak...ha ha)

zdej grem pa vseeno spat, čeprav mam jutr zjutrej na sporedu spanje ...lp, :wink: e.
Uporabniški avatar
 primus
#15351
Pred leti sem slučajno gledal eno oddajo Oprah, kjer sta gostovali dve mladi mamici, ki sta obe prvič rodili in dobili dvojčke. Jasno, da se jima je po porodu kar mešalo od obveznosti in stresa. Sta ugotovili da morata nekaj storit tudi zase in sta se dogovorili z možema za jutranje varstvo (edino obdobje ko so otroci spali). Vstajali sta vsako jutro ob 5h in šli tečt (prej nista nikoli tekli). Po cca 1 letu sta končali maraton.

Zgodba se mi je na mojih tekaških začetkih še toliko bolj vtisnila, ker samo potrjuje, kaj vse se da, če se hoče.

Kapo dol tudi tebi Erika za voljo in vztrajnost.

primus
 dpop
#15361
primus napisal/-a: Sta ugotovili da morata nekaj storit tudi zase in sta se dogovorili z možema za jutranje varstvo (edino obdobje ko so otroci spali).


Pri vsem tem je samo en "mičkeni mičkeni" problemček....
Kaj pa če sta oba starša "zagrizena" tekača (športnika)...???
Vsak potrebuje "svojo dozo"... časa je pa samo za "eno"
Ima kdo izkušnje s tem... :wink:


LP Darko

P.S. Pri nas doma se ne kregamo PRESS :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 tamy
#15371
cyc napisal/-a:Tečem sam, ker mi drugega ne preostane :? Tistih dvakrat, ko sem tekel v družbi (prvič oranžni slon, drugič dpop) je bilo super, ker je čas hitro minil in obakrat - sploh pa prvič - sem pretekel daleč več kot nazadnje sam na treningu, sta se pa obakrat oba sotekača meni prilagodila, kar se tiče hitrosti ... :?
Bilo je pa super 8)


ce rabis pocasnega sotekaca.zenskega spola.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA