Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 skitnica
#282203
Upam , da nama bo uspelo priti skozi in bo Janez napravil 20. ponovitev jaz pa 5.Tebi Zdravko pa privoščim, da v petek opraviš svoj prvi K24.
Uporabniški avatar
 skitnica
#282246
Z Janezom sva uspešno končala K24. Pričela sva v Žerjavu ob 23h:55´, Končala pa zopet v Žerjavu ob 22h:37´, tako , da sva za pot porabila 22h:42´.Podrobnejše poročilo sledi, danes sem preveč utrujen.
Uporabniški avatar
 janezs
#282248
Tudi jaz sem ze doma v Celovcu. Tusiranje je trajalo malo dalj casa, saj me znoj ni hotel zapustit. Poti sva se lotila v obratni smeri urnih kazalcev. Vsem, ki se boste otpravili na K 24 priporocam vodotesno obutev in gamase, ne glede na smer pohoda. Po Smrekovcu je dosti crnicevja in trave, po Peci ( ne na vrhu) visoka trava, tudi zadnji travnik pod Olsevo. Krog je nama v lepem toplem vremenu hitro in prijetno minil, kaj vec pa se napisem Lp.
Uporabniški avatar
 skitnica
#282270
Poročilo s poti K24!

Kot sva najavila sva se s prijateljem Janezom odpravila na K24. Pričela sva v Žerjavu tik pred polnočjo, to je 23h:55´.Izbrala sva smer nasproti urnega kazalca, tako da sva se podala najprej na Peco, kamor sva prispela ob 2h:55´.Vreme je bilo jasno in glede tega nisva imela problemov. Malo je moteča rosa, proti kateri se je treba zaščititi s nepremočlivimi čevlji in gamašami.S Pece do Olševe tudi ni nobenih problemov , razen rosa na travniku pred Olševo. Na Olševo prispeva ob:07h:10´.Olševa raduha tudi brez problemov. Za vspon na Raduho sva izbrala zavarovano pot in sva prispela na vrh Raduhe ob:10h:06´. Nadaljujeva proti Loki, kjer si privoščiva malo daljši počitek za malico in sanacijo žuljev, kateri so se začeli kazat na mojih nogah.Pot nadaljujeva v lepem sončnem vremenu proti Smrekovcu, kamor prispeva ob: 15h:57´.Predvidenega kislega mleka in kavice na Smrekovcu nisva dobila, ker je bila koča trenutno zaprta. Zato nadaljujeva pot proti Uršli gori, Kamor prispeva ob:20h:25´. Tu spijeva vsak eno pijačo in nadaljujeva pot do končnega cilja v Žerjavu, kamor prispeva ob 22h:38´.

https://picasaweb.google.com/1117352879 ... Junij2012#
Nazadnje spremenil skitnica, dne 22 Jun 2012, 10:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zvone
#282286
janezs napisal/-a:Tudi jaz sem ze doma v Celovcu. Tusiranje je trajalo malo dalj casa, saj me znoj ni hotel zapustit. Poti sva se lotila v obratni smeri urnih kazalcev. Vsem, ki se boste otpravili na K 24 priporocam vodotesno obutev in gamase, ne glede na smer pohoda. Po Smrekovcu je dosti crnicevja in trave, po Peci ( ne na vrhu) visoka trava, tudi zadnji travnik pod Olsevo. Krog je nama v lepem toplem vremenu hitro in prijetno minil, kaj vec pa se napisem Lp.


Bravo Janez in Štefan!

Čestitke za jubilejna (20 in 5) kroga!

:laola :laola

Privoščim vama jih še veliko.

Lep pozdav! zvone
Uporabniški avatar
 janezs
#282299
Hvala Zvone
Danes sem bil na Kremzerici pa sta tebe in tvojo skupino pohvalila oskrbnika koce, ko ste tekli Koroski treking 9.6.2012 Lp.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#282332
Npočil je dan "D" :D :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 zvone
#282333
ZdravkoC napisal/-a:Npočil je dan "D" :D :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:


To ZdravC!

:laola

K-24 je izziv, ki te ne pusti ravnodušnega.

Tebi in ostalim iz "Štajerske naveze" želim lahek korak in veliko prijetnih trenutkov.

Srečno!

Lep pozdrav! zvone
Uporabniški avatar
 janezs
#282335
Fantje v vsej stvari je najtezja odlocitev , GREM,ko si enkrat na poti, te pa tezko kaj ustavi. Kaliber kot je Zdravko, mora pazit, da ne bo prehodil vec kot en krog. Me kar mika, da bi vam sel za vodnika. (Ce sem dovolj hiter?). Ampak jutri z Romano odletiva na Svedsko. Tam zacneva v (Norrtälje) 20 dnevno hojo po Evropski pespoti E6, ki poteka Norrtälje---Malmö 1400km. Prehodit si zeliva cim vecji kos poti, tako, da za drugo leto ostane manj.
Vsem skupaj vse naj,naj,na poti K24. Saj to vam bo ostalo v spominu vse zivljenje. :laola :laola :clap: :clap: Lp. Janez
Uporabniški avatar
 zvone
#282366
janezs napisal/-a:Ampak jutri z Romano odletiva na Svedsko. Tam zacneva v (Norrtälje) 20 dnevno hojo po Evropski pespoti E6, ki poteka Norrtälje---Malmö 1400km. Prehodit si zeliva cim vecji kos poti, tako, da za drugo leto ostane manj.
Lp. Janez


Vau!

Vama kar zavidam!

Srečno in veliko lepih doživetij.

lp. zvone
Uporabniški avatar
 jernej555
#282391
Tako nam vsem petim junakom je uspelo končati preizkušnjo k24. Poročilo sledi ju3 :--
Uporabniški avatar
 zvone
#282415
Bravo "naši"!

:laola

Kapa dol za "prvič", prepričan sem, da ne "zadnjič"!

Lep pozdrav, hitro "regeneracijo" in še naprej tako uspešno! zvone
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA