Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 genius30m
#281680
pozdrav,
evo, v soboto smo v izjemno slabem vremenu izvedli K24. Na celotni poti je deževalo skoraj 12 ur. Sicer napoved ni bila najlepša, pa vendar nismo pričakovali da bo deževalo praktično čez cel dan. Deževati je začelo že zelo zgodaj zjutraj in dež nas je vztrajno spremljal vse do Pikovega oz. do Črne. Seveda tudi močan veter, ki je spremljal dež ni bil v pomoč. Na Peci grmenje in zimske razmere. Na vseh vrhih sem nas vpisal, tu pa sem reskiral ozebline :). Tehnični podatki: ob 00.00 uri smo štartali na Slemenu. Pot nadaljevali proti Smrekovcu, Raduhi,....in malo po 22.00 uri vsi srečno in zadovoljni prispeli nazaj k avtu. Jedli smo pri Kumru. Pot je dobro markirana in če vsaj približno poznaš traso, vse poteka brez izgubljanja.

Jaz sem naredil prvo ponovitev, David in Matevž pa sta prvič doživela to zanimivo izkušnjo.

lp
Matej
Uporabniški avatar
 janezs
#281687
Fantje iskrene cestitke za pogumno dejanje. Vse je v glavi, ce nekaj zelis to tudi napravis. Upam, da vas ni ozulila mokra obuja. Izbrali ste si casovno dober zacetek in smer pohoda, razen vremena. Se enkrat cestitam. Lp. :laola :laola
 genius30m
#281692
Hvala za čestitke.
Vremenska napoved niti ni bili tako slaba, ampak žal niti približno ni držala. Je pa ta deževna izkušnja povsem drugačna od tiste v lepem vremenu.
Tudi smer je bila ok, ampak sem že drugič izkusil kako dolga je Urša, ko imaš že kar nekaj km za sabo. Ni ravno idealna za zaključevanje. Vse se pa da.

Aja, pot je lepo očiščena, tako da kdorkoli je to izvedel oz izvaja, vse pohvale.
Uporabniški avatar
 zvone
#281842
genius30m napisal/-a:Hvala za čestitke.
Vremenska napoved niti ni bili tako slaba, ampak žal niti približno ni držala. Je pa ta deževna izkušnja povsem drugačna od tiste v lepem vremenu.
Tudi smer je bila ok, ampak sem že drugič izkusil kako dolga je Urša, ko imaš že kar nekaj km za sabo. Ni ravno idealna za zaključevanje. Vse se pa da.

Aja, pot je lepo očiščena, tako da kdorkoli je to izvedel oz izvaja, vse pohvale.


Čestitke obema!

:laola :laola

Predvsem, za narejen krog ob teh pogojih ( nas je v tem času "pralo" na Pohorju).

Še naprej uspešno in lp. zvone
 genius30m
#281847
Hvala. Smo bili pa trije.
aja, razen če so čestitke samo dvema, ki sta krog naredila prvič :)

Še to sem opazil, da skoraj na celotni trasi ni Simobil signala. Če do česa pride...:(
 pryks666
#281855
janezs napisal/-a:Vse je odvisno ,kje bosta startala. Uradno pa pot poteka mimo spomenika v centru Crne. Ce bosta zacela v Crni in sla prvo na Peco. Zato ne vem zakaj bi hodila nazaj v Musenik in na Pikovo. Pojdita po cesti Crna, Pristava na krizisco desno za Podpeco. Tu je tudi planinski kazipot za Peco. Na smerni tabli za Peco bosta videla prvo odsevno markacijo,( kasneje jih bo bolj pogosto za sestop s Pece proti Kumru). ... Lp


... zanima me ali je pot iz Knepsovega sedla proti Kumru skozi tisto nizko grmičevje dobro označena? ... lani sem jo v obratno smer(smer Kumer-Peca) težka našel pa sem hodil podnevi, letos pa planiram da bo ob prehodu tam mimo še mračno ... :)

Gre še kdo ta vikend na pot?
Uporabniški avatar
 zvone
#281857
genius30m napisal/-a:Hvala. Smo bili pa trije.
aja, razen če so čestitke samo dvema, ki sta krog naredila prvič :)

Še to sem opazil, da skoraj na celotni trasi ni Simobil signala. Če do česa pride...:(


Ups!

Sem spregledal, da ste bili trije!
Seveda, čestitke vsem trem.
In kapa dol!
Ob teh pogojih ... :laola
Še veliko ponovitev (ob lepšem vremenu)!

lp. zvone
Uporabniški avatar
 janezs
#281877
Po celi poti od Kordezeve glave do Kumra steza ociscena od rusevja in nizkega grmicevja , kasneje v gozdu od vej.Nekaj metrov bom ocistil se jutri, potem bo delo z moje strani zakljuceno. Je pa tudi nekaj dodatnih markacij tako, da , ce ne bo goste megle tudi problemov ne bo. Za vikend ima prijatelj Stefan tekmo v teku. S torka na sredo se pa dogovarjava za en krog K24. Lp.
Uporabniški avatar
 markor
#281965
..v planu je K24, štart v petek 22.6. Smo trije "devičnik" tako, da bo zabava zagotovljena.. :D Povabljeni!
lp
m
Uporabniški avatar
 skitnica
#282046
V torek ob 24 uri z Janezom štartama K24. Štart v Žerjavu pri bencinski črpalki.
Uporabniški avatar
 zvone
#282138
janezs napisal/-a:Po celi poti od Kordezeve glave do Kumra steza ociscena od rusevja in nizkega grmicevja , kasneje v gozdu od vej.Nekaj metrov bom ocistil se jutri, potem bo delo z moje strani zakljuceno. Je pa tudi nekaj dodatnih markacij tako, da , ce ne bo goste megle tudi problemov ne bo. Za vikend ima prijatelj Stefan tekmo v teku. S torka na sredo se pa dogovarjava za en krog K24. Lp.


Pozdravljen Janez!

Naj ti bo tudi jubilejni ( 20-ti) K-24 "prijeten in poln lepih spominov".

Enake želje tudi tebi Štefan!

Srečno po čudovitih poteh K-24.

Lep pozdarv! zvone

P.S. Žal, se vam tokrta ne bom pridružil (obveznosti).
Uporabniški avatar
 janezs
#282164
Hvala Zvone. ( Ja tudi v trpljenju, moras poiskat uzitek.)
Danes, bo popolnoma drugace, kot v tistih, mrzlih kratkih dnevih, ko se ti oci navelicajo teme in prizgane luci. Skok cez Peco ali Ursljo, pa se zacne svitanje, res spodbudno. Mogoce se pa nama pridruzi kdo. Temu se bo prisparalo veliko delo, v slucaju, da ne pozna poti. Lp.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#282188
Res čestitke za 20 obhodov.
Z veseljem bi šel zraven, pa imam v sredo neko obveznost.
Vsekakor se bom pa pridružil skupini v petek.
Upam, da se končno vpišem v klub :-)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA