Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 skitnica
#266138
V petek sva se s prijatelju odpravila po poti K24. Pričela sva ob 9h:45´, v Žerjavu in končala naslednji dan ob 8h:58´na istem kraju. Torej sva za pot porabila 23h:13´.
 klas
#266164
Letos je pa k24 res priljubljena!
Bravo za izvedbo!
:laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#266193
Bravo :clap:
Če se bo še kdo odpravljal, naj me vzame zraven ... prosim :D
Uporabniški avatar
 janezs
#268296
7-8.12.2011 sem opravil 17-tic na K24. Zacel sem ob 22h v Zerjavu skozi Crno in Pristavo, od tu pa na Peco. Do doma na Peci me je lepo spremljala luna, nato zacele naletavat snezinke, podkrepljene z vedno mocnejsim vetrom. Na vrhu, pa je divjala snezna nevihta.Ta me spremljala vse do Kumra.Proti Olsevi snezenje prenehalo, veter se pa ni polegel. Blize sem bil Olsevi,bolj glasno se je slisalo sumenje po grebenu. Spust z Olseve pa je bil akrobatski, z nekaj resnimi padci. Vedno sem se pobral brez bolecin. V vznozju pa me je pricakal dan. Pri Bukovniku kavica in ze druga garnitura suhih oblacil. Na Raduho ob mocnem vetru cez Durce , pri odcepu odlozim nahrbtnik in nadaljujem proti vrhu. Na vrhu vpis, nekaj slik in nazaj. Pot prekrita s snegom je precej nevarna. Na Loki veter ne pojenja, tako, da kljub soncu ostaja precej hladno. Planina Javorje , Vodule, Bela pec, Travnik, itd. Do koce na Smrekovcu se je dalo lepo hoditi. Tule malo okrepitve, menjava obuje in po cesti v smeri Urslje. Vzpon na goro poteka ze v temi, vpis v knjigo. Sestop mimo Ledin vJazbino kjer zopet sledi menjava ubuje in suhe majice. (Zamenjam 6 majic na celi poti.) Sledi se tek za ohranjenje telesne temperature do Zerjava.V Zerjavu se ura ustavi pri 20.55h.( Na pot sem se odpravil rahlo bolan, nisem pa hotel nacrta prestavljat, zato sem bil precej nemocen, ce primerjam prejsne ponovitve.) LP Janez.
 kofols
#268338
Zdravo

Mene pa zanima ali ima kdo celotno traso, vrisano in v digitalni obliki. Se moraš s kakšnim poznavalcem kej pomenit, ko se odločaš za prvič? Nisem si vzel časa za brskanje, bi bil pa vesel, če bi jo kdo objavil in kakšne napotke, koče, razdalje med njimi, ...če je to kdo kdaj zabeležil. V vaših koncih še nisem bil je pa tiha želja K24 za drugo leto, če bo čas.

lp iz severno primorskih hribov
Samo
Uporabniški avatar
 skitnica
#268340
Bravo Janez!

:laola
Skoraj mi je malo žal , da se ti nisem pridružil. Sem pa zato v sosedni Avstriji odtekel dober gorski tek.
Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 Z*
#268348
kofols napisal/-a:Mene pa zanima ali ima kdo celotno traso, vrisano in v digitalni obliki. Se moraš s kakšnim poznavalcem kej pomenit, ko se odločaš za prvič? Nisem si vzel časa za brskanje, bi bil pa vesel, če bi jo kdo objavil in kakšne napotke, koče, razdalje med njimi, ...če je to kdo kdaj zabeležil. V vaših koncih še nisem bil je pa tiha želja K24 za drugo leto, če bo čas. Samo

Bo tole dovolj? http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?f=9&t=14597&start=15
 klas
#268448
Čestitam :clap:

Sem te že prej mislil vprašati, kake so ble snežne razmere, no pa si s slikami odgovoril na vsa vprašanja. Smela decembrska tura, ni kaj !!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA