Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 janezs
#352273
HVALA, celoten krog pod ničlo, ti pusti dolg spomin. Že čakanje na start v Črni in priprava podatkov za diplomo, (saj o uspehu nisva dvomila)je naju že precej ohladilo. Ko smo bili vsi pripravljeni, smo se namenili proti Uršlji, kjer je bil dom še odprt in sva to izkoristila..
K-24 v decembru 002 (Medium).JPG
K-24 v decembru 002 (Medium).JPG (218.54 KiB) Pogledano 11489 krat
Priponke
005 (Medium).JPG
005 (Medium).JPG (126.68 KiB) Pogledano 11489 krat
 marepn955
#352281
Včasih človeka res obišče sreča, ko si najmanj nadeja, to se je meni zgodilo v petek 2.12. ko sem odpru TF in našu Janezovo povabilo za K-24, takoj sem si reku to je pa nekaj zame. Poklical sem Janeza legendo K-24 in v dveh minutah sva bila dogovorjena.
Zvečer sem prišel v Črno in ob osmih sva z Janezom krenila. Pot nama je lopo tekla in Janez me je spotoma opozarjal na zanimivosti ob poti. Podporo z avtom sta nama nudila Romana in Aleš, v zadnjem delu poti pa se nama je pridružil še Nejc.
Še enkrat bi se ti zahvalil Janez za vrhunsko vodenje in v čast mi je, da sem lahko prehodil v tvoji družbi , Romana, Aleš, Nejc hvala za podporo, super ste.
LP marko
Uporabniški avatar
 majcka
#352282
Marko, mene pa najbolj veseli, da si varno prispel domov. Upam, da si si zdaj spočil. :laola :laola :laola :laola In še enkrat čestitke. :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 marjans
#352367
Čestitke, vreme je vama tudi odlično služilo in vama prav zavidam sape jemajočih pogledov naših gora.

:laola

lp.
Marjan
Uporabniški avatar
 janezs
#352368
Ja, če bi bilo nekaj stopinj topleje se ne bi pritožil. V tem letnem času je pač tako. Lp.
Uporabniški avatar
 majcka
#354810
Nuury napisal/-a:ima kdo v plano to turo v kratkem?


Če je meni prav znano Janez Stočko.
Uporabniški avatar
 marjans
#355393
Danes zjutraj ob 05.10, ko sem se peljal v službo, sem na poti proti odcepu za Heleno (smer Peca) srečal ekipo polno energije. Fantje želim vam srečno pot in lahek ter varen korak. Če pa sem spregledal kakšno punco pa se vnaprej opravičujem.

lp.
Marjan
Uporabniški avatar
 janezs
#355403
Ena skupina je štartala sinoči ob 21 h, druga pa danes zjutraj. Bile so kar številčne skupine.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA