Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...

Ali boste gledali Olimpijske igre ?

1. Da gledal/a bom
16
70%
2. Da gledal/a bom samo atletske prenose
3
13%
3. Da gledal/a bom samo finalne prenose
3
13%
4. Ne bom gledal/a
1
4%
5. Ogledal/a si jih bom v živo
Brez glasov
0%
Uporabniški avatar
 Filipid
#16326
Bližajo se Olimpijske igre in zanima me koliko od vas si jih bo ogledalo.
Nazadnje spremenil Filipid, dne 26 Jul 2004, 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 runner
#16329
Ker sem tudi sam iz olimpijskega mesta, bom kar redno spremljal ...

LP runner
Uporabniški avatar
 Filipid
#16337
Vse informacije kar se tiče Olimpijskih iger dobite na tej strani: http://www.olympic.si. Stran vredna ogleda sedaj in potem ko se bodo igre začele.
Uporabniški avatar
 miro
#16414
Tamy
Tudi Sarajevo je olimpijsko mesto.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 gregorb
#16415
saj ne more vedet, takrat je verjetno še ni bilo na tem svetu, če pa je že bila jo je zanimala samo duda! :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#16432
Tamy seveda ve, da je CAPAJEBO olimpijsko mesto, ni pa vedela, da je Runner od tam. Je celo včeraj oddajo o njem gledala. Hmm, jaz sem pa, ko sem bila majhna, tam izgubila medvedka. :cry:

Jaz bom tudi atletiko in naše gledala. Še posebej, če se uvrsti tja troskokaš Boštjan, ki je malce povezan z eno mojo sodelavko in ima mal smole te dni...
Uporabniški avatar
 tamy
#16467
Hello!
Mene pa zaniam nekaj drugega,ki je tudi v zvezi z Olimpijskimi igrami,zato bom kar sem podala svoje vprasanje. :lol:

Ce ste gledali Zlato ligo in tek zensk na 1500m,ste lahko opazili,da je bila Maria Mutola sele zadnja :shock: Baje,da je poskodovana,tako sem izvedela na treningu.a mislite,da jo Jolanda lahko prehiti? :?
Uporabniški avatar
 *Darja*
#16481
Kaj mislim jaz? Navijam seveda za Joli in mislim, da ji bo tokrat uspelo! :laola
Lp Darja
Uporabniški avatar
 Matevz
#16482
Olimpijske igre so posebna dirka in je zato še veliko težje napovedovati rezultate, kot sicer. Zato, tudi če je Mutola poškodovana, obstaja še kar nekaj punc, ki so lahko hitrejše od Čeplakove. Se bo morala fejst potrudit.

Tudi Langerholčeva v Sydneyu naj ne bi mogla biti četrta, pa je bila (če ostanemo pri 800m).

Kar pa se gledanja tiče, bom temu posvetil hudo malo časa. TV sucks.

no ja, kakšen maraton pa triatlon bom pa že uspel videt :D :D :D (vsaj v posnetku)
Uporabniški avatar
 nada
#16505
Jaz bom definitivno gledala vse kar se atletike tiče, verjetno še ponovitve (že od nekdaj namreč obožujem atletska tekmovanja) :lol:

:arrow: Kar pa se medalj tiče, pa je videti da bo zelo hud boj, so včeraj 800 metrašice v Stocholmu dosegala zelo dobre čase in verjamem Jolandini izjav, da naj nikar ne mislimo, da se bo kar sprehodila po Atenah in dobila kolajno.
 Nataša
#16506
mislim, da bom gledala samo Jolando in navijala, da prehiti tistga desca mutolota :D
Uporabniški avatar
 gregorb
#16509
Nataša napisal/-a:mislim, da bom gledala samo Jolando in navijala, da prehiti tistga desca mutolota :D

Pjerdekuberten se pa v grobu obrača ob takšnih izjavah! Jest bom pa zanalašč za naše naviju (glej slikco press)
 Nataša
#16511
sej res, je mutola kšna tvoja teta??!! al pa stric??!! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA