Stran 1 od 2

Olimpijske igre Atene 2004

OdgovorObjavljeno:26 Jul 2004, 18:49
Napisal/-a Filipid
Bližajo se Olimpijske igre in zanima me koliko od vas si jih bo ogledalo.

OdgovorObjavljeno:26 Jul 2004, 19:35
Napisal/-a runner
Ker sem tudi sam iz olimpijskega mesta, bom kar redno spremljal ...

LP runner

OdgovorObjavljeno:26 Jul 2004, 20:23
Napisal/-a tamy
Olimpijskega mesta??? :shock:
gledala bom samo atletiko.

OdgovorObjavljeno:26 Jul 2004, 21:40
Napisal/-a Filipid
Vse informacije kar se tiče Olimpijskih iger dobite na tej strani: http://www.olympic.si. Stran vredna ogleda sedaj in potem ko se bodo igre začele.

OdgovorObjavljeno:27 Jul 2004, 17:18
Napisal/-a miro
Tamy
Tudi Sarajevo je olimpijsko mesto.
Lp
Miro

OdgovorObjavljeno:27 Jul 2004, 17:24
Napisal/-a gregorb
saj ne more vedet, takrat je verjetno še ni bilo na tem svetu, če pa je že bila jo je zanimala samo duda! :lol:

OdgovorObjavljeno:27 Jul 2004, 20:11
Napisal/-a Staša
Tamy seveda ve, da je CAPAJEBO olimpijsko mesto, ni pa vedela, da je Runner od tam. Je celo včeraj oddajo o njem gledala. Hmm, jaz sem pa, ko sem bila majhna, tam izgubila medvedka. :cry:

Jaz bom tudi atletiko in naše gledala. Še posebej, če se uvrsti tja troskokaš Boštjan, ki je malce povezan z eno mojo sodelavko in ima mal smole te dni...

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 07:36
Napisal/-a tamy
Hello!
Mene pa zaniam nekaj drugega,ki je tudi v zvezi z Olimpijskimi igrami,zato bom kar sem podala svoje vprasanje. :lol:

Ce ste gledali Zlato ligo in tek zensk na 1500m,ste lahko opazili,da je bila Maria Mutola sele zadnja :shock: Baje,da je poskodovana,tako sem izvedela na treningu.a mislite,da jo Jolanda lahko prehiti? :?

Joli: Mutola

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 08:24
Napisal/-a *Darja*
Kaj mislim jaz? Navijam seveda za Joli in mislim, da ji bo tokrat uspelo! :laola
Lp Darja

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 08:28
Napisal/-a Matevz
Olimpijske igre so posebna dirka in je zato še veliko težje napovedovati rezultate, kot sicer. Zato, tudi če je Mutola poškodovana, obstaja še kar nekaj punc, ki so lahko hitrejše od Čeplakove. Se bo morala fejst potrudit.

Tudi Langerholčeva v Sydneyu naj ne bi mogla biti četrta, pa je bila (če ostanemo pri 800m).

Kar pa se gledanja tiče, bom temu posvetil hudo malo časa. TV sucks.

no ja, kakšen maraton pa triatlon bom pa že uspel videt :D :D :D (vsaj v posnetku)

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 08:48
Napisal/-a tamy
ja saj jaz ne maram tv-ja,ampak atletiko si bom pogledala.ostalega pa ne,drugace bom mogla bit 24 ur pred tv-jem. :roll:

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 10:58
Napisal/-a nada
Jaz bom definitivno gledala vse kar se atletike tiče, verjetno še ponovitve (že od nekdaj namreč obožujem atletska tekmovanja) :lol:

:arrow: Kar pa se medalj tiče, pa je videti da bo zelo hud boj, so včeraj 800 metrašice v Stocholmu dosegala zelo dobre čase in verjamem Jolandini izjav, da naj nikar ne mislimo, da se bo kar sprehodila po Atenah in dobila kolajno.

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 11:05
Napisal/-a Nataša
mislim, da bom gledala samo Jolando in navijala, da prehiti tistga desca mutolota :D

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 12:13
Napisal/-a gregorb
Nataša napisal/-a:mislim, da bom gledala samo Jolando in navijala, da prehiti tistga desca mutolota :D

Pjerdekuberten se pa v grobu obrača ob takšnih izjavah! Jest bom pa zanalašč za naše naviju (glej slikco press)

OdgovorObjavljeno:28 Jul 2004, 12:15
Napisal/-a Nataša
sej res, je mutola kšna tvoja teta??!! al pa stric??!! :lol: