Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...

Katera bo Jolanda Čeplak v Atenah 2004?

prva
14
47%
druga
7
23%
tretja
4
13%
v finalu, a ne na stopničkah za zmagovalce
5
17%
ne bo se uvrstila v finale
Brez glasov
0%
 Nataša
#18478
Tud jest sem zgubila nekaj minut življenja. pred finalom sem šla še na lauf po barjanskih poljih, da sprostim živce pred tekmo, pa ni nič pomagalo. Joli, ne nam več tega delat!!!!

je blo pa noro, kako je finiširala!!!!! in res mi je blo všeč, da Mutola ni kvaril razgleda na zmagovalnem odru :wink:

BRAVO!!!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 tamy
#18501
Tudi jaz ji cestitam,ker vem,da je zato mocno delala.Bila sem presenecena nad Mutolo,res sem brezglavo mislila,da bo prva.Verjetno jo je izdala psiha,saj so vsi govorili,da bo prva(razen najvecji jolini navijaci)in mogla je nekaj pokazat.sicer pa mi je njena drza pri teku tako ogabno grda,da ji kar malo privoscim,da je cetrta.Ste videli,kako hitro se je pobrala iz stadiona? :roll:
Uporabniški avatar
 Fotr
#18529
Tek Jolande Čeplak smo spremljali skupaj s Poletovo ekipo na stadionu na Kodeljevem in v tam prisotnem bifeju. Poročilo o treningu v drugi rubriki, tukaj je samo moj komentar na Jolandin tek in okoli njega. Že tako ne morem poslušati čvekanja reporterjev, ki prenašajo tekmovanja (pa ne samo z olimpiade, ampak z vseh prireditev) in ki mislijo, da morajo govoriti nepretrgano celo tekmo, potem pa ne vedo, kaj bi še povedali, pa trosijo neumnosti, polnih pridevnikov in ponavljanj. Kar pa je počel med Jolandinim tekom Stare, je pa čisti dokaz, zakaj so Slovenci tako zafrustrirani. Namreč, ko je Jolanda precej zaostajala jo je takoj odpisal, niti trohice zaupanja vanjo ni bilo več, v prvih 50 minutah ji je tako rekoč skritiziral vse garanje in psihično trpljenje, ki ga je prenašala pred tekmo. Takoj jo je bil pripravljen odpisati: "Jolanda je šele sedma!" je jokal s podcenjujočim glasom, niti besede ni našel, da bi jo rekel v podporo, v bodrenje in zaupanje. Če si navijač, navijaš za svoje in jim zaupaš tudi takrat, ko jim ne gre, Stare pa celi Sloveniji pred ekranom v slabi minuti hoče povedati, da z Jolando ni nič. Mislim, da je Jolandin uspeh tudi v tem, da je dokazala takim duhamornim dvomljivcem, da je treba športnikom priznati njihov trud in odrekanje, tudi če so v ozadju. Ko pa je zafiniširala, pa tudi Stare ni našel besede, ki bi nakazale, da je Jolanda borka in se ne da kar tako. Jolanda je trikratna zmagovalka, premagala je zagovednega Stareta, ki je minuto in pol pobijal slovensko samozavest pred vesoljno slovensko publiko pred ekrani, ženščaka Mutola in dobila še kolajno.
Danes sem gledal izredno lep ples iz OI na TV, pa je Beroletova čvekala še med izvajanjem, tako da se še glasba ni slišala. Kot bi prenašali fuzbal po radiu, kjer je bilo treba vse povedati, na TV pa slika marsikaj pokaže, pa ni treba neprestano govoriti, vsaj med izvajanjem vaj ali plesa ne.
 mojA
#18535
S Fotrom se popolnoma strinjam. Ob izjavi komentatorja, da je šele sedma se je mlajša hčerka 11 let- starejša je imela glavo skrito v poušter in ponavljala: nenene - začela NAGLAS jokat. Tulit ! Kot bi se zgodilo nekaj resnično groznega,. Solze so ji tekle po licih in je neutolažljivo jokala in hlipala med solzami Jolanda, Jolanda ! Jokala je vse dokler se ostali nismo začeli dret kot norci Dej Jolanda! Stisn ! Mislim, da sem imela višji utrip kot kadarkoli. Skoraj bi nas vse štiri ubilo. Po finišu sem bila zbita. ZA NAS JE ZLATA !
Uporabniški avatar
 jcerni
#23191
Katero so bile na olimpijskih igrah v Atenah prve štiri med ženskami na 800 m ? Takšno znanje je potrebno v oddaji "Lepo je biti milijonar". Nataša seveda to ve.

Slika
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23359
Šele sedaj sem opazil tole temo. Rad bi pripomnil, da je Jolanda tudi enkratna oseba, sproščena in nasmejana pred in po treningu, med treningom pa silno resna in pa seveda zelo hitra (na stezi) :D . Ko vidiš, kako zadihana in izčrpana je na treningu lahko svetovna rekorderka, potem ti je jasno, da je to edina pot do uspeha - garanje. :D Kar se tiče hitrosti: Jolanda je na treningu znala odteči 400m(na štoparico) hitreje kot pa B.Langerholc na državnem prvenstvu letos v Velenju. :D Moram omeniti tudi njeno radodarnost: Jolanda pogosto pomaga atletom in atletinjam z opremo, kar se mi zdi zelo lepa gesta.
Lep pozdrav vsem skupaj :!: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA