Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 iqfree
#17368
Lep pozdrav vsem,

forum spremljam že kar nekaj časa in res vsa pohvala vsem sodelujočim za ogromno dobre volje, koristnih nasvetov in vzpodbude, katera pride marsikomu še posebno na začetku zelo prav. Sedaj pa sem se tudi jaz opogumil in zastavljam prvo vprašanje...
Zanima me, kje se da opraviti test, kjer zmerijo recimo vo max, maščobe,opravljeno moč, ter ostale pomembne podatke, ki pripomorejo k jasnejši sliki sestave našega telesa...
Baje naj bi to opravljali na FŠ, vendar na njihovi strani nisem zasledil ničesar podobnega.
Torej kje to počnejo če sploh kje za nas rekreativce, kako to izgleda, koliko stane itd.....
Hvala za info,
Tone
Uporabniški avatar
 cyc
#17369
To se tudi jaz že nekaj časa sprašujem ... lahko kdo kaj več pove ... Fotr?
 dragons
#17379
Pokliči na FŠ dr. Miliča (520-77-76,520-77-80 ) pa ti bo povedal kako in kaj .
Uporabniški avatar
 GaGa
#17415
testiranje lahko opraviš na DIF-u (fakulteta za šport), cena je pa 16.990, poleg tega je dobro opraviti še krvne teste (cca. 3000 sit - razen če dobiš napotnico od zdravnika)
Uporabniški avatar
 Manika
#17419
GaGa napisal/-a:testiranje lahko opraviš na DIF-u (fakulteta za šport), cena je pa 16.990, poleg tega je dobro opraviti še krvne teste (cca. 3000 sit - razen če dobiš napotnico od zdravnika)


Baje pride test cca. 25.000 SIT, ampak Poletova skupina je dobila skupinski popust, zato je prišlo manj (16.000 SIT). Vsaj tako mi je razložila medicinska sestra, ki dela pri dr. Miliću.
Uporabniški avatar
 Barb
#17481
GaGa napisal/-a:... poleg tega je dobro opraviti še krvne teste (cca. 3000 sit - razen če dobiš napotnico od zdravnika)

No na krvnem testiranju sem bila pa danes zjutraj jaz.
Nisem imela napotnice,šla sem prostovoljno.
Teste-odvzem krvi in izvid,brez napotnice,ti naredijo v Adria lab-u.To je v stavbi Lesnine-v kleti.Delati začnejo ob osmih zjutraj.Ni potrebno da si naročen.Moraš pa biti tešč.
Cena je odvisna od tega,kaj vse želiš,da ti pregledajo.Jaz sem plačala 6.200,00sit.
Izvid pa bo že danes ob dveh.Potem pa samo zivid odneseš zdravniku,najboljše športnemu,in ti povekakšno je tvoje zdravstveno stanje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA