Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#17399
Pozdravljam vse, ki sem jih do sedaj le občudoval iz avta, ko sem se zavljen za volan in z slabo vestjo oziral za njimi in si mislil: " matr, en dan bo treba začet"

Leta so tekla ( nekako 43 se jih je nabralo), kile so šle gor, tisto, kar sem videl vsako jutro v špeglu ni imelo nobene oblike več. Potem se je zgodilo. Na zdraviškem pregledu se je zdravnik samo pokrižal, ko je videl moje izvide. Dead man walking!

In sem začel. Živim blizu Bleda, pa sem jo mahnil okrog jezera. Oprema vredna malo premoženje...pa ni nič pomagalo. Po par minutah sem zasopel preklel tek in doktorja in Polet in.....
Nisem obupal. Sedaj že zložim eno rundo brez predaha v 38 minutah (OK, vem da je to izredno počasi).

Moj problem pa je lenoba. Zvečer sem poln idej in poguma (jutri padejo dve runde...). Zjutraj pa...danes ne. Zmatran, boli noga, glava, vreme ne špila....

In tega bi se z vašo pomočjo rad odvadil! Zato sem to!

Toliko za enkrat. Jutri grem že ob 7h na Bled. Eno če ne dve runde okrog jezera :P
Uporabniški avatar
 *Darja*
#17403
Hojla!

Ja, rekreacija ti mora priti v kri! Mogoče ti bo pomagalo, da si točno določiš dneve in čas teka. Jaz grem recimo tečt vsak drugi dan. Če imam čas tečem zjutraj, ko sem v službi pa zvečer. Pomaga pa seveda tudi tekaška družba. :D
Verjetno pa boš tule dobil še cel kup nasvetov in idej za tek.:lauf:
LP _Darja
Uporabniški avatar
 H2O
#17414
"dead man walking" welcome!!! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA