Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 bota
#18786
zanima me če ima že kdo polarjevo novo uro s625x in kako se obnese.Trenutno imam 710i, ampak me mika da bi jo zamenjal, ali bo boljši model s725x
Uporabniški avatar
 bota
#18791
hvala za link sem našel, vidim da verjetno ni slaba,čeprav je kar precej dnarja za kolo je pa potrebno vse dokupiti
Uporabniški avatar
 Filipid
#18795
Model S625 je tekaški, model S725 pa kolesarski, zato so tudi opcije temu primerne. Fajn bi bilo ko bi enkrat naredili tak model da bi imel tekaške in kolesarske funkcije skupaj, da ti ni treba to dodatno kupovati. Meni pri teh dveh merilcih tudi ni všeč zunajni izgled. Pri vseh ostalih modelih serije S je veliko boljši in lepši.
Uporabniški avatar
 bota
#18796
JA S625X JE ČRN in prov grozno izgleda, ne vem kaj se jim je tako zamerlo, ostale modele so pa res lepe naredili.

:lol:


kateri model uporabljaš
Uporabniški avatar
 Filipid
#18799
bota napisal/-a:JA S625X JE ČRN in prov grozno izgleda, ne vem kaj se jim je tako zamerlo, ostale modele so pa res lepe naredili.

:lol:


kateri model uporabljaš


Barva me ne moti, ampak se mi zdi da izgleda preveč robusten. Jaz uporabljam še bolj stari model in sicer Accurex. Je kar lepe oblike, sam pa takrat še niso imeli toliko funkcij kot jih imajo sedaj, zato mal premišljujem o novem.
Uporabniški avatar
 bota
#18805
ja sedaj pa toliko funkcij notri zbašejo da so skoz večje, čez pet let bomo imeli uro za celo roko
Uporabniški avatar
 IRA
#19335
Hojla ....

Mene pa zanima, če se da kje dobit tiste stare, ki ste se jih naveličali, prerastli in potrebujete več funkcij, seveda čim ceneje???

Meni je tale zadevica zelo, zelo všeč ... a nikakor si je ne morem privoščit, stane kar veliko mojih štipendij in je za enkrat res nemogoče ...

Ni mi važno, če je zadeva stara ... samo, da dela ... to bi pa res prosila! :)


Lp Barbara
Uporabniški avatar
 bossta
#19378
...IRA, mogoče ti pa jest lahko kej pomagam :?: (mali oglasi - prodam POLAR....)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA