Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 pegaz
#23452
Lučko napisal/-a:Bova midva en hribusk ruzak vzela, tko za dva (kroga) dni, pa not nabasala frišne žemlce, 10 dkg pasje radosti, pir, termos kave...aja cigarete ne ker bom nehu... Nedelo in sobotno prilogo Dela...Nč bat Slončk, bo vse olrajt. :lol:


Hoj, vajin tempo (okol limita?) se mi zdi uresničljiv za mojih prvih 42. Me vzameta s sabo?
Lohk tud kej nesem (ko sem že ravno leteče tovorno živinče). Bom mel pa s sabo tekaški pas s piškotki, baterijo in piščalko, če se zgubimo. ;)
Uporabniški avatar
 Andrejc
#23501
vidkul napisal/-a:Živjo!
Če misliš tečt maraton okoli 3:50 bi bilo bolj pametno da tečes prvi korg okoli 1:55. Vsaj ponavadi je bolje da malo počasneje začneš in hitreje končaš. No, vsaj tako pravijo bolj izkušeni.

lp Vid


Ja, se strinjam. Saj to bi zelo rad, samo ker se poznam vem, da mi to verjetno ne bo uspelo (ni je ketne...)

lp a
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#23558
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Bova midva en hribusk ruzak vzela, tko za dva (kroga) dni, pa not nabasala frišne žemlce, 10 dkg pasje radosti, pir, termos kave...aja cigarete ne ker bom nehu... Nedelo in sobotno prilogo Dela...Nč bat Slončk, bo vse olrajt. :lol:


Hoj, vajin tempo (okol limita?) se mi zdi uresničljiv za mojih prvih 42. Me vzameta s sabo?
Lohk tud kej nesem (ko sem že ravno leteče tovorno živinče). Bom mel pa s sabo tekaški pas s piškotki, baterijo in piščalko, če se zgubimo. ;)

Pegaz, jaz mislim, da je Lucko mene samo tolazil, da bo vse vredu in bo on tekel en tak, zame cist nedosegljiv tempo. Tudi sam bom najverjetneje imel pas in notri potrebscine za zasilno kampiranje. :) Za ruzak pa ze tecejo intenzivni pogovori, kje naj bi bil dosegljiv. ;)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 markosk
#23720
Recimo, da je cilj tam okrog 1:14
Lahko sapo tudi ostalim...
Uporabniški avatar
 mihaperme
#23769
Andrejc napisal/-a:Zivjo,

a ima kdo namen lauftat 42km okrog 3:50? sam grem prvič na maraton in imam pobožne želje tam nekje do 3:50 (3:45), če bo vse v redu (cilj mi je pod 4h), prvi krog pa planiram okrog 1:50 (upam, da ne bom prehiter!!!, ker potem bo konec).
Torej, če te številke komu pomenijo kaj več kot zgubljanje časa... bi bil jaz vesel družbe in spodbude (mišljeno je v vzajemnem smislu).

Čau.


Jaz bi tud približen tak tempo šel, tko da bi lahko šla skupaj. Zame je tudi prvi maraton, ki bi ga želel teči pod 4h.

lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA