Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#21408
Se mi zdi, da se kar približuje 24. oktober. Se mi tudi zdi, da si vsak udeleženec sam pri sebi postavi čas, v katerem naj bi zmogel progo. Če je potem rezultat za sekundo slebši je to neuspeh, v nasprotnem primeru je to v redu opravljeno delo, razlog za zadovoljstvo.
Kakšne rezultate imate načrtovane za 21 km. Je pa dobro biti pri napovedi previden (realen). Sicer potem ostali vedo, da ti ni uspelo.
Jaz bom letos zadovoljen s časom 1:59:59 (ali boljšim), čeprav sem imel v Sežani za 5 minut boljši čas. Letos mi je malo volja splahnela :-)
No, na plan z napovedmi.
 Nataša
#21410
Drej, jest imam podobne plane kot ti. se vidimo v cilju :wink:
Uporabniški avatar
 žure
#21412
Moj plan je 1:45, če bo do 1:50 bo še nekako, tiha želja pa je 1:40, malce ambiciozno za prvi polmaraton, pa vseeno...
Sicer me malce išijas bode, pa upam, da bo hit' mim'...
Uporabniški avatar
 vidkul
#21414
Moja napoved je čas 2:00:00 če pa bo 5 minut slabši pa se tudi ne bom kaj preveč sekiral. Glavno je da ga pretečem z nasmehom na obrazu.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#21415
1:45:00 ali manj, super bo pa ce bo 1:40:00
 fantom
#21423
Jaz pa samo upam, da mi bo sploh uspelo zaceti tect, ker danes namrec se vedno ne morem niti brez bolecin stopit na levo nogo :( Upam da bo cez teden dni poskodba toliko sanirana, da bom lahko sel probat kak kratek tek odlaufat :roll:

f.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#21425
O.K.Najboljs bi blo sicer da bi drzal jezik za zobmi(tudi sicer to marsikdaj ne bi bilo slabo,ampak.....).Na 42 km-3ure 10 minut(yes,yes,rekel in ostal ziv).Je pa res da ce me bojo pripeljal z resilcem,bom pa se hitrejsi.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#21432
Jaz verjamem, da bom za trening pretekel 21 km pod 1h25min. Moje osebni je 1h21min, mislim, da sem bil letos sposoben odteči pod 1h15min, a sem zaključil sezono pred 3 tedni, da se spočijem in začnem trenirati spet v začetku oktobra. Na prireditev grem zaradi druženja bolj kot pa zaradi uvrstitve.
lp :D
Uporabniški avatar
 Dule
#21443
bigfrik napisal/-a:O.K.Najboljs bi blo sicer da bi drzal jezik za zobmi(tudi sicer to marsikdaj ne bi bilo slabo,ampak.....).Na 42 km-3ure 10 minut(yes,yes,rekel in ostal ziv).Je pa res da ce me bojo pripeljal z resilcem,bom pa se hitrejsi.



Upam da ti uspe bigfrik :P !

Kadar si jaz zadam kakšen cilj na teku potem sigurno pregorim, tako da je moja napoved...ha,ha ne povem...kar bo pa bo...kot je dejal vidkul: glavno da ga pretečem z nasmehom na obrazu :D :!:
Uporabniški avatar
 Matevz
#21450
Evo še jaz.

Z 90% verjetnostjo napovedujem tempo 4.25 min/km za prvi krog. Upam, da se bom uspel nazaj držat. To pomeni nekje 1.32-1.34 za prvi krog. Če rabi kdo pace makerja za ta čas: evo me. Bom tekel z zelo konstantno hitrostjo (oz. bolje rečeno naporom - zaradi klancov).

Končni čas pa napovedujem 3.06-3.10. Za kaj več (manj :) )sem pa verjetno letos premalo treniral.

Bigfrik, greva skupaj?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21452
Matevž - khm, kaj naj rečem - zanimiv in mamljiv predlog, vreden resnega razmisleka :D

2x LP
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21454
Helou!
Matevž, če do takrat ne bom poštudiral za dva kroga (kar pa verjetno, ker že zdaj cincam, iz tega ne bo nič) se ti pridružujem pri tvojem tempu.
 Lučko
#21463
Hmm :?: :arrow: jaz bi se nekako kar strinjal z Duletom, naprej rezultat planirat in se z njim obremenjevat ni najboljš. Kaj pravte? :roll:
PS
Jure Košir poje: včasih smučam hit, včasih pa počas... :!: :idea:
PSS
...včasih pa odstop :cry:
Nazadnje spremenil Lučko, dne 28 Sep 2004, 18:02, skupaj popravljeno 1 krat.
 iqfree
#21467
oj

Moj prvi maraton, cilj pa je prelaufat tako, da bom prišel nasmejan v cilj in da bom nasmejan še naslednje dni po maratonu. Čas ??
3:30 pobožna želja. Če kdo rabi pacemakerja za 1:44-1:45 prvi krog naj se javi :lol:

lp
Uporabniški avatar
 tini
#21468
Jaz pa napovedujem cas med 1:30 in 1:33! :)
Ce bo vec kot 1:33 dam za gajbo laskega ob naslednji priliki (je treba imet motiv, ane :) )

Lptini

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA