Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 gregorb
#21470
tini napisal/-a:Jaz pa napovedujem cas med 1:30 in 1:33! :)
Ce bo vec kot 1:33 dam za gajbo laskega ob naslednji priliki (je treba imet motiv, ane :) )

Lptini


če ne pa za gajbo Uniona!
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#21478
bigfrik napisal/-a:O.K.Najboljs bi blo sicer da bi drzal jezik za zobmi(tudi sicer to marsikdaj ne bi bilo slabo,ampak.....).Na 42 km-3ure 10 minut(yes,yes,rekel in ostal ziv).Je pa res da ce me bojo pripeljal z resilcem,bom pa se hitrejsi.


bigfrik jaz te popolnoma podpiram-lepo je imeti cilj, še lepša pa je pot k njemu-še posebej, če je 42 km dolga. verjamem, da tega nisi ustrelil kar v tri dni, ampak da poznaš svoje sposobnosti in meje.
Srečno!!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#21502
Matevz napisal/-a:Evo še jaz.

Z 90% verjetnostjo napovedujem tempo 4.25 min/km za prvi krog. Upam, da se bom uspel nazaj držat. To pomeni nekje 1.32-1.34 za prvi krog. Če rabi kdo pace makerja za ta čas: evo me. Bom tekel z zelo konstantno hitrostjo (oz. bolje rečeno naporom - zaradi klancov).

Končni čas pa napovedujem 3.06-3.10. Za kaj več (manj :) )sem pa verjetno letos premalo treniral.

Bigfrik, greva skupaj?
Mislm da bi se kar dal ja,vsaj poskusiva lahko na zacetku,pol bova pa ze videla,kako se bodo zadeve razvijale!Pa hvala tud ostalim za spodbudo! :lauf:
Uporabniški avatar
 THOMAS
#21503
iqfree napisal/-a:oj

Moj prvi maraton, cilj pa je prelaufat tako, da bom prišel nasmejan v cilj in da bom nasmejan še naslednje dni po maratonu. Čas ??
3:30 pobožna želja. Če kdo rabi pacemakerja za 1:44-1:45 prvi krog naj se javi :lol:

lp


Se čist strinjam s tabo...Moj cilj je isto 3:30. Za prvi krog se pa javim, če boš tekel konstantno hitro(brez intervalov).
Sicer pa zdej k maš nove superge tvoj čas sploh ni več pobožna želja, ampak nujno zlo....
Ajde trenirejte še zadnje tri tedne.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#21515
tini napisal/-a:Jaz pa napovedujem cas med 1:30 in 1:33! :)
Ce bo vec kot 1:33 dam za gajbo laskega ob naslednji priliki (je treba imet motiv, ane :) )

Lptini



Evo jaz se ti pridružim na 1h30min, če si za.Sicer sem imel namen teči 4min/km, a to smo že pretekli letos parkrat za trening, tako da grem rade volje zraven tebe, da ti malo pomagam. :D
Uporabniški avatar
 tini
#21516
tomaz ny napisal/-a:Evo jaz se ti pridružim na 1h30min, če si za.Sicer sem imel namen teči 4min/km, a to smo že pretekli letos parkrat za trening, tako da grem rade volje zraven tebe, da ti malo pomagam. :D


Seveda ! :)

Lptini
Uporabniški avatar
 5rca
#21517
JEST SI PA NE UPAM NČ NAPOVEDAT :oops: VSAJ URE NE :)
UPAM, DA BOM SPLOH PRILEZLA DO CILJA :) K ČLOUK ZA TAPRVIČ RES NE MORE VEDT, KAKO BO :wink:
Uporabniški avatar
 Veggie
#21526
tomaz ny napisal/-a:
tini napisal/-a:Jaz pa napovedujem cas med 1:30 in 1:33! :)
Ce bo vec kot 1:33 dam za gajbo laskega ob naslednji priliki (je treba imet motiv, ane :) )

Lptini



Evo jaz se ti pridružim na 1h30min, če si za.Sicer sem imel namen teči 4min/km, a to smo že pretekli letos parkrat za trening, tako da grem rade volje zraven tebe, da ti malo pomagam. :D


Daj ne na 1:30 no, zmenimo se 1:35 pa roka :D Hm?

Lanski rezultati zensk tudi 1:20 in nekaj! :shock:
Uporabniški avatar
 Filipid
#21528
Ko sem prvič tekel polmaraton in maraton sem razmeroma zelo dobro tekel. To pa zato ker sem bil popolnoma neobremenjen in mi je bil cilj samo preteči to razdaljo. Kasneje sem kar mal s težavo izboljševal rezultate, ravno zaradi tega ker sem imel nekje v podzavesti da moram teči bolje od lani. Ko sem leta 2001 tekel v Ljubljani maraton 3:11, sem rekel naslednje leto bom poskusil teči tam okoli 3 ure. Delal sem vse enako kot leto prej, še raje malo bolje, a rezultat je bil veliko slabši. To pa malo zaradi tega ker sem imel v podzavesti da moram teči bolje kot lani. Na to tudi vpliva tvoj lasten bioritem. Na kratko povedano, danes imaš dan za to in vse klapa tako kot je treba, a že jutri je lahko drugače. Zelo velikega pomena pa je start in prvi kilometri. Tukaj se strinjam z Lučkotom, da se je nesmiselno obremenjevati s časom. Me prav zanima koliko izmed vas bo doseglo željeni rezultat. 5rca jaz sem prepričan, da boš pretekla progo, lahko da boš na koncu še presenečena oziroma zadovoljna glede rezultata. Ostalim pa veliko športnega uspeha in zadovoljstvo na cilju polmaratona ali maratona.
Uporabniški avatar
 5rca
#21530
Filipid napisal/-a: 5rca jaz sem prepričan, da boš pretekla progo, lahko da boš na koncu še presenečena oziroma zadovoljna glede rezultata. Ostalim pa veliko športnega uspeha in zadovoljstvo na cilju polmaratona ali maratona.


ehhh sej bo ... :roll:
 Nataša
#21531
Petrca, jest loh pridem z motorko na tek pa ti dam mal vetra :wink:
boš vidla, še tinija boš prehitela! :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#21533
Nataša napisal/-a:Petrca, jest loh pridem z motorko na tek pa ti dam mal vetra :wink:
boš vidla, še tinija boš prehitela! :wink:


JAAAAAAA PRIDI :lol: :lol: :lol: :lol: BOM RABILA NEKI, DA ME UD UZADI PREGAJNA :lol: :lol: :lol:
 Ninocka
#21564
No, jaz sem še v tekaškem vrtcu in želim preteči moj prvi polmaraton pod 2 ure in 30 minut. Kar vem, da sem sposobna. Sem že zaparkirala kolo in sedaj brcam samo še na Mizunkah :P
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#21575
Veggie napisal/-a:
tomaz ny napisal/-a:
tini napisal/-a:Jaz pa napovedujem cas med 1:30 in 1:33! :)
Ce bo vec kot 1:33 dam za gajbo laskega ob naslednji priliki (je treba imet motiv, ane :) )

Lptini



Evo jaz se ti pridružim na 1h30min, če si za.Sicer sem imel namen teči 4min/km, a to smo že pretekli letos parkrat za trening, tako da grem rade volje zraven tebe, da ti malo pomagam. :D


Daj ne na 1:30 no, zmenimo se 1:35 pa roka :D Hm?

Lanski rezultati zensk tudi 1:20 in nekaj! :shock:

Če sklenemo kompromis, potem je to nekje 1:32 - 1:33, kaj praviš. :) Torej gremo lahko vsi trije skupaj Tini, ti in jaz.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA