Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Binch
#22954
Jest sem svoj cilj letos dosegla in nekak me niti ne mika v ljubljani tect, ne vem sicer zakaj (vem vem, glava glava kriva), ampak razmisljam pa da bi udarla podoben "support" kot v celovcu ...

.... na rolerjih :lol: spremljanje s kolesi je prepovedano, nic pa ne govorijo o rolerjih. In zdej se sprasujem, ce bi moje spremljanje ne kolesckih komu mogoce koristlo materialno (I can carry a bag, food & water) oz. moralno (okej, razen MihaPRu hehe) ali bi dosegla kontra efekt (jest na kolesckih ko se vi matrate pes)?!?

Just asking ...pa to :)
 Nataša
#22955
bom samo zase rekla - meni bi tak support (malo navijanja in spodbujanja) prišel prav tam nekje po 15km. tko da Binch, če me najdeš v gužvi, te bom prav vesela za eno debato o tem, kako se pico razreže na tri polovice :wink: Glede vode in hrane - mislim in upam, da bo tega dost glede na to, da ne bo vroče kt v radencih.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#22979
Pozdrav!
Lučko napisal/-a:....Bova midva en hribusk ruzak vzela, tko za dva (kroga) dni, pa not nabasala frišne žemlce, 10 dkg pasje radosti, pir, termos kave...aja cigarete ne ker bom nehu... Nedelo in sobotno prilogo Dela...Nč bat Slončk, bo vse olrajt. :lol:

Evo, vazi Lucko. Ampak cike bom pa jaz vzel, ker mislim, da mi bo po obilni hrani res en pasal. :twisted: Saj vem, da bo vse vredu. Ampak saj ves, uzdaj se use i u svoje kljuse. :) Ja, zdej se morava pa samo se to zmenit, kdo bo prvi bral sobotno in kdo nedelo. :) Lahko se greva pa tudi glasno branje in pogovorni tempo. :)

lp, oranzni slon

p.s.: Pa se bo tebi Lucko, dalo tako pocasi tect? :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#22981
Pozdrav!
ero napisal/-a:če bosta vidva en ruzak vzela, se pa še jest prklopm zravn. na ruzak, mislm...

:) Ero, velja! :) Edini problem bo moja pocasnost. :) Seveda bo v ruzaku plac tudi za kaksno zemljicko, 5rca. Ziher. :) Ali imas raje trdo skorjo ali mehko? :) Na zemickah seveda! :)

lp, oranzni slon

p.s.: Sedaj rabim samo se 'zrtev' ki bi to tovorila. :) Mislim, da sem nekaj zavohal. :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#22982
Pozdrav!
Binch napisal/-a:....ce bi moje spremljanje ne kolesckih komu mogoce koristlo materialno (I can carry a bag, food & water) oz. moralno (okej, razen MihaPRu hehe) ali bi dosegla kontra efekt (jest na kolesckih ko se vi matrate pes)?!?

Just asking ...pa to :)

Evo, Binch, jaz imam en ruzak, pa stiri kandidate za 'pedenat'. Mislim, da bomo pomoci potrebni posebej v drugem krogu, ko so stojnice bolj tako, tako, potovanje pa sele cez polovico. Ali te tudi kaksna taksna spremljava zanima? :) Ves, mene cisto nic ne moti, ce se kdo zraven mene vozi na motorju, samo, da jaz dobim hrano, ki si jo zelim. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 MatjazV
#23058
Glava hoče, telo (noge) ne zmore (jo). Kljub veliki želji bom v Ljubljani štartal le na polovičko. Želim si, da bi letos prvič lahko odtekel pod 1:17. No, kako bo v resnici, bomo pa vidl v nedeljo.

Pozdrav, MatjazV
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23067
matjazv napisal/-a:Glava hoče, telo (noge) ne zmore (jo). Kljub veliki želji bom v Ljubljani štartal le na polovičko. Želim si, da bi letos prvič lahko odtekel pod 1:17. No, kako bo v resnici, bomo pa vidl v nedeljo.

Pozdrav, MatjazV


Glede na tvoj maraton v Ottawi, bi to bilo realno pričakovati, če si se le dovolj spočil.No upam, da si se in da boš svoj cilj uresničil :D .
Srečno :!:
 keskopesko
#23111
Lep pozdrav.
Sem rekreativni tekač, kar nekaj kg preveč.
Pa vendarle že kar nekaj časa tečem in kar dobro mi gre samo počasi.

Mi lahko poveste kako je z maksimalnim časom na 21km v Ljubljani?

Hvala za odgovor.

Še nekaj:
Nikoli nisem imel omembe vrednih težav z koleni, nekateri prijatelji pa menijo da če tečeš z preveliko težo uničuješ kolena.

Navijam za vas!
Uporabniški avatar
 vidkul
#23113
keskopesko napisal/-a:Nikoli nisem imel omembe vrednih težav z koleni, nekateri prijatelji pa menijo da če tečeš z preveliko težo uničuješ kolena.

Navijam za vas!


Živjo!
Mislim, da je važna tehnika teka. Boljša je manj obremeniš sklepe.

lp Vid
 keskopesko
#23114
A piše tu na forumu kaj o tehniki?
Morda priporočaš kak vir?

A morda veš kako je z limitami v LJ?

Hvala!
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23116
keskopesko napisal/-a:A piše tu na forumu kaj o tehniki?
Morda priporočaš kak vir?

A morda veš kako je z limitami v LJ?

Hvala!


Mislim, da ni limite. Če greš 42 km morš 1. krog pretečt v 2h30min.
Pa v 5 urah boš pa že prehodu. :shock: :!:
Pa srečno!
Uporabniški avatar
 5rca
#23248
oranzni_slon napisal/-a:Seveda bo v ruzaku plac tudi za kaksno zemljicko, 5rca. Ziher. :) Ali imas raje trdo skorjo ali mehko? :) Na zemickah seveda! :) :)


raj mam trdo :wink: ker to pomeni, da so sveže, hrustljave ... u glaunm njami :wink:
Uporabniški avatar
 pementos
#23266
Jaz pa bi rad izboljsati cas lanskega leta, ki je bil 1.21. Na Rokovem teku sem imel 1.26, kljub zuljem in progi, ki pa je bila bolj zahtevna. Mogoce, ce najdem pravo skupino mi bo uspelo.
Uporabniški avatar
 Andrejc
#23400
Zivjo,

a ima kdo namen lauftat 42km okrog 3:50? sam grem prvič na maraton in imam pobožne želje tam nekje do 3:50 (3:45), če bo vse v redu (cilj mi je pod 4h), prvi krog pa planiram okrog 1:50 (upam, da ne bom prehiter!!!, ker potem bo konec).
Torej, če te številke komu pomenijo kaj več kot zgubljanje časa... bi bil jaz vesel družbe in spodbude (mišljeno je v vzajemnem smislu).

Čau.
Uporabniški avatar
 vidkul
#23435
Andrejc napisal/-a:Zivjo,

a ima kdo namen lauftat 42km okrog 3:50? sam grem prvič na maraton in imam pobožne želje tam nekje do 3:50 (3:45), če bo vse v redu (cilj mi je pod 4h), prvi krog pa planiram okrog 1:50 (upam, da ne bom prehiter!!!, ker potem bo konec).
Torej, če te številke komu pomenijo kaj več kot zgubljanje časa... bi bil jaz vesel družbe in spodbude (mišljeno je v vzajemnem smislu).

Čau.



Živjo!
Če misliš tečt maraton okoli 3:50 bi bilo bolj pametno da tečes prvi korg okoli 1:55. Vsaj ponavadi je bolje da malo počasneje začneš in hitreje končaš. No, vsaj tako pravijo bolj izkušeni.

lp Vid

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA