Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 marathon95
#22548
pegaz napisal/-a:Pri prijavi žal ni mogoče navesti kluba ali društva :(

Pegaz :)


Kak nije moguće :?:
Ja sam upisao na online:
Kraj: VARAŽDIN - HRVATSKA
Država: Hrvaška (CRO)
Klub: T.K. MARATHON 95 - VARAŽDIN
Uporabniški avatar
 pegaz
#22579
Ja, imaš prav, Kruno. V novi prijavi se da vpisat klub, naknadno pa se ga ne da dopisat. Jaz ga ob prijavi nisem... še nisem vedel za TF. :(

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Staša
#22865
Hoj!
Jaz sem prijavljena na 21, ampak sem si premislila - ne grem tečt, ker me kolena po 10 km neki zaje... v glavo! :?
Organizatorji lj maratona pravijo, da ni problem spremenit ime na prijavi, zato svojo prijavo prodam naprej, če je kakšen interesent. Prodam jo za 2200 sit. Javi se. :D



Ups, saj je še sama nisem poplačala Boru :? Ah ja, jutri!
Uporabniški avatar
 editor
#22866
pegaz napisal/-a:Ja, imaš prav, Kruno. V novi prijavi se da vpisat klub, naknadno pa se ga ne da dopisat. Jaz ga ob prijavi nisem... še nisem vedel za TF. :(

LL, Pegaz :)


Ej Pegaz, tudi jaz sem se že prijavil tri mesece nazaj in zadevo plačal.
Vendar bi vseeno ponosno prrez problema dopisal TF kot klub pri prijavi.
A si slučajno kaj vprašal org. če se lahko naknadno kaj uredi?
Uporabniški avatar
 pegaz
#22919
Evo, urejeno. Pisal sem na

Ljubljanski maraton [maraton@slo-timing.com]

in jih prosil za dopolnitev moje prijave. V eni uri so uredili zadevo.
#22958
Tudi sam sem se prijavil na 21 km. Pravkar sem prosil , če mi na timingu dopolnijo prijavo, da bom tekel za TEKAŠKI FORUM.
Maraton je vse bližje, upam,da bo vreme OK. Drage forumovke in forumovci, kako kaj preživjate zadnje dneve pred največjim tekaškim praznikom v Ljubljani?

Ben
Uporabniški avatar
 ben
#22959
Bor,
pravkar sem pisal na timing, da dopolnijo mojo prijavo,da bi želel teči za TEKAŠKI FORUM. NA ljubljanski maraton sem se namreč prijavil pred nekaj meseci.

LP

Be
 Lučko
#22961
ben napisal/-a:Drage forumovke in forumovci, kako kaj preživjate zadnje dneve pred največjim tekaškim praznikom v Ljubljani?

Ma se že vlečejo tile tedni, dnevi... :roll: Jaz komaj čakam :juhuhu:
Uporabniški avatar
 pegaz
#22962
ben napisal/-a:Drage forumovke in forumovci, kako kaj preživjate zadnje dneve pred največjim tekaškim praznikom v Ljubljani?


Ben, kar gre. Dnevi minevajo sami, ob obilni mokroti pa se posvečam bolj psihotreningu (=drnjohanju). :)

Lučko napisal/-a:Ma se že vlečejo tile tedni, dnevi... :roll: Jaz komaj čakam :juhuhu:


Lučko napisal/-a:Žeeeeeeeee teeedneee in dneveeeeee stojim na poooostaaji in čakam in čakam in čakam na zbiraaaanje prijav... :roll:
:lol:

Dej lučko, a gremo raj kaj tečt? Na postaji je hladno. Sploh pa, pri tej privatizaciji železnic nikol ne veš... ;)
 Lučko
#22963
Ja v nedeljo še gremo na eno polovičko PST :lol: , pol pa grozni, grozni, grozni, dolgočasni, dolgočasni dnevi :evil: do 24.10. Uf kva bom delu :?: :roll:
#22964
ben napisal/-a:...Drage forumovke in forumovci, kako kaj preživjate zadnje dneve pred največjim tekaškim praznikom v Ljubljani?

Moji poslednji dnevi pred maratonom bodo potekali takole:
Petek:
Odmor brez telesno zahtevnejših aktivnosti :D
Sobota:
Tek 8 km (80 % največjega srčnega utripa – okrog 5:30 – 5:45 min/km) + raztezne vaje :roll:
Nedelja:
Odmor brez telesno zahtevnejših aktivnosti :D
Ponedeljek:
Lahkoten tek 3 do 5 km + 3 do 5 stopnjevanj 60 do 80 m + raztezne vaje :roll:
Torek:
Ogrevanje, raztezne gimnastične vaje in nekaj kratkih stopnjevanj (ogrevanje kot na tekmi); tempo tek v tekmovalni hitrosti 6 km ali intervalni tempo 7 km (1 km hitro, drugi počasneje), iztek 10 minut – lahkoten tek :shock:
Sreda:
Odmor brez telesno zahtevnejših aktivnosti :D
Četrtek:
Tek 20 do 25 minut, vaje za gibljivost :?
Petek:
Odmor :D
Sobota:
Ogrevanje 15 do 20 minut, gimnastika, nekaj (3 do 4) stopnjevanj + 5 minut tekmovalnega ali celo hitrejšega tempa – vendar sproščeno brez posebnega naprezanja :shock: :D
Nedelja: TEKMA – spust z verige!!!:evil: :shock: :D
Uporabniški avatar
 marathon95
#22965
Lučko napisal/-a:Ma se že vlečejo tile tedni, dnevi... :roll: Jaz komaj čakam :juhuhu:


Još ti sporije budu išli jer dolazi "teta" s nama u busu :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 matjaz
#22973
:D :D :D i tata se prijavio - 21 km :D :D :D
 ŽULJ
#22987
21km, prijavljen Slika
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA