Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 And®ej
#23577
96. Andrej Šorli 21 km
Uporabniški avatar
 LukaM
#23668
Pozdrav !

97. Luka Malenšek 42 km uradno ali 21 km neuradno

Vsem zelim lep dan in dober tek !
Uporabniški avatar
 Snezinka
#23713
Vsem pozdravček od Snežinke.
Še malo pa se bom stopila in bo treba spremeniti ime - po maratonu se namreč nameravam nagraditi z dopustom v toplih krajih 8) . Prvič 21km je pač treba proslaviti :D, sploh ker sem trenirala "kot veliki".

98. Darja Slimšek

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 sbojan
#23722
99. Bojan Šmid 42 km; štartna št. 216
Uporabniški avatar
 5rca
#23723
100. Dušan Judnič (42km)

k vem, da je prijavljen, sam ne bere :)
 mirans
#23729
101. Miran Slana 21 km
(ker mi je 'sponzor' plačal štartnino, nisem prijavljen kot član TF)
Uporabniški avatar
 Filipid
#23754
Nič še nisem zasledil kje in kdaj se bomo pred samim startom zbrali člani Tekaškega foruma, da skupno pozdravimo in naredimo eno gasilsko sliko. Mislim da bi bilo dobro doreči uro in kraj, da se potem ne bomo preveč lovili. To naj bi veljalo za vse, tako tekače kot navijače. Jaz predlagam na koncu Vegove ulice, preden prideš na Kongresni trg in sicer ob 10:30. Povejte še ostali svoje predloge, da potem jutri dorečemo fiksno kraj in uro.

Dule je predlagal pred Dramo. Mislim da bi to bilo bolje.
Uporabniški avatar
 pegaz
#23757
Filipid napisal/-a:Ad zbor ob 10:15: Prav imaš, sam takrat se bodo pa spet eni ogrevali. Tako sem pa mislil da bi se takrat zbrali, pozdravimo in se slikamo potem pa kar v bokse.

OK, torej slikanje (pred Dramo ob 10:30) "na brzino", potem pa "naglih in samo gas!"
Uporabniški avatar
 Filipid
#23759
Naj še ostali malo povejo kaj menijo. Pa če ne prej jutri dopoldne rečemo končno odločitev.
Uporabniški avatar
 primus
#23760
Sem že napisal, pa je priletelo skupaj s Pegazom, potem sem pa kar zbrisal, da ne bi bilo prevec zmede, ker je načeloma tudi Drama ok.

Moj predlog je bil spomenik Sidro prav na Kongresnem trgu - na zelenici se lahko utaborimo, nekateri bomo pa še udeleženci cici teka, pa je bolj praktično.

primus

p.s.: tud The Stroj direkt seka :D :D :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#23763
Dejstvo je da bo na kongresnem trgu miljon + 1 ljudi kar pomen guzvo. Kaj pa Vegova ulica, pred srednjo elektro solo al pa tam nekje okol univerze
Uporabniški avatar
 marathon95
#23798
pegaz napisal/-a:
Filipid napisal/-a:Ad zbor ob 10:15: Prav imaš, sam takrat se bodo pa spet eni ogrevali. Tako sem pa mislil da bi se takrat zbrali, pozdravimo in se slikamo potem pa kar v bokse.

OK, torej slikanje (pred Dramo ob 10:30) "na brzino", potem pa "naglih in samo gas!"


Dosta bu i 15 minut prije starta. Svi budu zagrijani i spremni, a rano ih pol bude falilo (iskustvo. ja prvi kasnim)
Uporabniški avatar
 gregorb
#23803
102. Gregor Bukovec z legendarno štartno številko 320, na 42 prvič
Uporabniški avatar
 Filipid
#23829
Torej jutri ob 10.30 zbor vseh članov Tekaškega foruma pred Dramo. To velja tako za tekače kot navijače. Pa da ste mi vsi, ki boste tekli v uniformah Tekaškega foruma.
Uporabniški avatar
 Pjotr
#23837
Ojla!

Imam predlog za vse tiste, ki ne bomo tekli :cry: in bomo navijali za naše sotrpine :) da pridemo pred Dramo s kolesi :shock: počakamo na start nato se pa premikamo po progi, tako da gremo po stranskih ulicah sk kolesi potem pa na določenih mestih ob progi poačkamo da pridejo naši preznojeni tekači :roll: in jih sproti spremljamo in spodbujamo :D Ste za? Prva postaja je pr Drami, nato ZOO, Koseze, Kamna gorica, Podutik itd. :D Se vidimo jutri :P

Pjotr
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA