Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 5rca
#30857
ero napisal/-a:poddodatek kodeksu v poglavju o pozdravljanju:

- ko ti nasproti pripelje policijski avto, ga pozdravi z dvignjeno roko in odprto dlanjo. če tečeš po levi ga pozdravi z desnico in obratno. policaj v avtu ti bo pomahal nazaj.

preverjeno drži! :)


ero, kaj pa policaji na konjih :?: te večkrat srečamo na Rožniku in PSTju? s katere strani in s katero roko naj se jih lotimo? :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:
 Lučko
#30880
V tem primeru pozdraviš samo konja. 8)
:arrow: Se prav konj desni ti levi, leva roka, odprta dlan...konj servus in greš naprej. Ajfung :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#30886
5rca napisal/-a:...kaj pa policaji na konjih :?: te večkrat srečamo na Rožniku in PSTju? s katere strani in s katero roko naj se jih lotimo? :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:


Še posebno, če srečamo take konje, ki imajo krila! :shock:
Uporabniški avatar
 5rca
#30887
Lučko napisal/-a:V tem primeru pozdraviš samo konja. 8)
:arrow: Se prav konj desni ti levi, leva roka, odprta dlan...konj servus in greš naprej. Ajfung :lol:


hahahahaha dej nehi ... a veš, da jest levo pa desno non stop mešam :oops: pa se lahko kej čudnga zgodi, če ga na leu stran z desno pozdravm :wink: :lol: :lol: :lol:

(kok sm se nasmejala zdejle)
Uporabniški avatar
 5rca
#30889
Fotr napisal/-a:Še posebno, če srečamo take konje, ki imajo krila! :shock:


aha ... s tem pa ne bi imela težav ... saj misliš na pegaza, anede :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#30926
5rca napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Še posebno, če srečamo take konje, ki imajo krila! :shock:


aha ... s tem pa ne bi imela težav ... saj misliš na pegaza, anede :wink:

Pajade. Sam še to mi manka, da me tm eni pulcaji jahajo. Krilati konji nismo registrirani za prevoz potnikov. Nimamo varnostnih pasov.

Ampak lahk si ziher, da vama bom odzdravil, če mi pritečeta nasproti in mi s stisnjenim kopitom ob čelu pomahata v pozdrav! ;)

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 5rca
#30935
pegaz napisal/-a:Ampak lahk si ziher, da vama bom odzdravil, če mi pritečeta nasproti in mi s stisnjenim kopitom ob čelu pomahata v pozdrav! ;)
Lep let, Pegaz :)


pa NIMAVA kopit nooooooo :roll: ti si kojn, ne midva :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ccc :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA