Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#271120
Miroslav napisal/-a:Danes pa sem si po 33 zaporednih tekaških dnevih vzel počitek in prekinil namero teči 100 dni zaporedoma. :oops: Telesno bi verjetno zmogel vseh 100 dni, vendar se bojim, da bi se mi tek malce povprek postavil, ali pa bi postal odvisen od njega. :lol:
Poleg tega sem zapostavil ostali dve disciplini, to sta kolo in plavanje. :?
In sedaj? :?:
Tekel bom še vedno veliko, čeprav ne vsak dan, privoščil si bom dolg spinning, tudi kakšen zelo dolg tek, ki si ga sedaj nisem upal in predvsem užival v teku. :D
Drugače pa v 33 dneh sem pretekel 365,6 km, od 4 pa do 21 km na dan.

Še zdaj ne razumem popolnoma nekaterih forumašev, ki delajo parkrat večjo kilometrino...
:roll:
Svaka jim čast!
:laola


:clap: :laola Čestitam Ati! :heart :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Vreme
#271124
Miroslav, glede na to,da sem vsakodnevno spremljal, kako ti gre, moram reči, da ti je šlo odlično. Ker pa si svojemu sinu pravi vzornik in je ponosen nate si že za to zmagovalec :laola
Uporabniški avatar
 Miroslav
#271140
13,2 km po ozkih neprometnih haloških cestah pri sončku in - 5 stopinjah. Prava idila. Tekel z užitkom in neobremenjen!
:juhuhu:
Sicer pa, danes sem izbrskal, da je moja želja ob novem letu bila:
Za leto 2012 imam željo:
- izpeljati projekt 1000 km teka v 100 dneh (po možnosti brez pavze), katerega sem začel na božič lani,

tako, da še ni nič izgubljenega. :D
Uporabniški avatar
 skitnica
#271175
Danes sem se udeležil 4. tekme v zimskem krosu za sezono 2011/2012. V sosednji Avstriji Štajerska atletska zveza vsako leto prireja pokal v zimskih krosih. Tekma je bila v Frohnleitn-u v bližini Gradc-a.Dolžina proge je bila 9000m.Moj čas: 42´24" in sem v svoji kategoriji dosegel 4. mesto.
 vlado1982
#271187
Kranj - Voglje - Kranj14 km, na odprtem kar vetrovno, temperatura okrog 0 stopinj. Čeprav je bila zgodnja ura sem srečal kar nekaj tekačev...fajn fajn :clap:
 Cici
#271194
LJUBLJANSKI GREBEN 8)

Sem prav po otroško vesela, ko tik pred nosom najdem nov tekaški krog! Danes je bil to greben, ki sem ga napadla s strani hotela Lev, potem pa Cankarjev vrh - Čad - Biotehnična - PST - Golovec - observatorij - Grad - stara Ljubljana - hotel Lev. Lepih 23,11km in 402 višincev.

Trasi poklanjam tile dve popevki:

http://www.youtube.com/watch?v=Z1qPnSZDrAQ

http://www.youtube.com/watch?v=9BWwnTST4SA

Vsem polube, vsem pozdrave,

Cici
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA