Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 nickolas18
#352201
ola tema se zbudila.
najprej 5km za ogrevanje, nato se mal testirat-10km avg 3:45k. ocitno bo treba nanovo nastavit tempote za treninge. drugače pa v teh temperaturah, a je sploh pametno recimo it v intervale al ne?
 nana
#352203
pajo napisal/-a:Super dnevi za tek.To sem čakal.

Saj nisi resen :shock:
Uporabniški avatar
 pajo
#352220
nana napisal/-a:
pajo napisal/-a:Super dnevi za tek.To sem čakal.

Saj nisi resen :shock:

Pa še kako. Tretji dan je mimo zapovrstjo z tekom takoj ko gre sonček na plano. Sicer ni veliko - 24 km vse skupaj paše pa zelo vsaj meni in sploh nisem veliko napravljen sem bil pleta nazaj veliko bolj. Zebe me pa edino v konice prstov. Tukaj pa ni rešitve. Če se žena še vedno pred šesto zjtraj s kolesom vozi v UKC pa, da ne bi mogel sam narediti kak km po PST-ju....
Ja tole se spet na žalost dogaja na PST-ju.
Slika
Uporabniški avatar
 Radolca
#352652
da po dougmu cajtu spet kej napišem :D
sredi novembra sem dobil kar veselje do teka in tečem kar dvakrat tedensko z za mene solidnim tempom.
Bravo jaz :--
#352654
V takšnem vremenu je užitek tekat. Jaz sem danes pauziral ,jutri pa gremo na eno rahlo desetku za 5:20km. V
petek pauza v soboto pa Najhitrejši krog v Velenje. Gremo poskusit popravit čas iz zadnjega teka :D
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA