Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 jegart
#271309
Odtekli danes 18,09 km po mrazu na -7 c končal na - 3 c . Po kosilu pa še hoja na Barbaru in nazaj 9,63 km .Pri hoji tudi mrzlo ampak je bilo lepo malo sonca malo sence pa je šlo.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#271336
0 km.
:oops:
Glede na vremenske razmere je prevladal razum in sem opravil en dober trening na spiningu: 64 minut, 42,17 km in 1683 kalorij. Uff...
8)
 mitoc
#271337
mac napisal/-a:Ga ni junaka, ki bi danes (ta teden) v Ajdovščini treniral po ravnini. :roll: Če je kdo, naj pride da mu povem da je znorel :lol:

Ta teden lahko gremo tekat tudi po avtocesti, na samo pod avtocesto. Je bolj malo prometa... :)
Uporabniški avatar
 Miroslav
#271339
Obivankenobi napisal/-a:Malce vetrovni intervali 6 x 1 km v povpr. 3.30 min/km z 30 sek. odmora... :D 8)

:shock:
To pa je hitrost!
:laola
 venisafeni
#271381
Počasnih 7 km ... se pozna, da sem še bolj "švoh" zaradi bolezni ...

Danes se mi niti ni zdelo tako mraz ... berem pa, da se zna vleči še cel prihodnji teden :(
Kaj ostali tečete zunaj?
Uporabniški avatar
 Vreme
#271468
Sladkih 10 krogov pri -7°C, ob rahlem severovzhodniku. Je pa moralo biti resnično hladno, ker je očitno še mojega Garmina preveč zeblo. Prvi krog naj bi odtekel v tempu 5:05 :shock: , kar pa ni preveč značilno zame :mrgreen:
Uporabniški avatar
 tae
#271477
Dobri ste vsi tisti, ki ste v tem mrazu in vetru sposobni tečt, jaz nisem. :oops:
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA