Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 daca10
#352673
Midve z Nušo pa danes eno lepo tekaško popotovanje z Jesenic čez Jamnik v Bukovščico, rojstno vas Nušinega tasta...47km in jurja višincev v petih urah! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 majcka
#352674
daca10 napisal/-a:Midve z Nušo pa danes eno lepo tekaško popotovanje z Jesenic čez Jamnik v Bukovščico, rojstno vas Nušinega tasta...47km in jurja višincev v petih urah! :juhuhu:


Odbitkinje! :lol: :laola :laola :laola
 nickolas18
#352679
bravo dekletoma

jst pa dans 8x ponovitev v hrib-10% klanec. Vsaka serija točno eno minuto @ 4min/km. Za dol je blo približn 3min hoje.
tisti k se kej spoznate na take treninge....a je to dobr približek za hitrostne vaje? al delam vse skupaj v napačnem območju (HR nisem nosil).
#352700
Zelo mrzlo jutro nas ni ustavilo da nebi tekli " najhitrejši krog" v Velenju. Zbralo nas se lepo število tekačev ki smo se po pretečeni progi okrepčili z vročim čajem. Osebno sem zadovoljen saj sem kljub nizki temperaturi tekel za 18 sekund hitreje kot pa prejšno soboto.Čakam na otoplitev in ponovni napad na sedanji pretečeni čas. Motivacije nikoli ne zmanka :D
Uporabniški avatar
 Asparagus
#352711
Danes zadnjič letos na Svibno, včeraj zadnjič v Kresnice. :D
Sončno zimsko vreme in dopust mi dobro deneta.
Uporabniški avatar
 vencelj
#354197
V naravi, v gozdu, na zraku...
...ne bom rekel običajne floskule: svoboden kot ptica, omejeni smo z gibanjem na tleh, kolikor nam dovolijo noge...pa vendar- svoboden.

https://www.sports-tracker.com/workout/ ... 628a7e2d46



Slika
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA