Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Aleš TM
#250448
Ob 17h startal proti Grudnici (kdor ne pozna,pot vodi do Čepovana in naprej proti Novi Gorici,vendar jaz na Vratih zavijem desno v gozd)
-20km - 780m gor in 780m dol (vzpon in spust)
-na začetku 5 km klanca po asfaltu,nato pa pot zavije v gozd in do konca 18 km poteka po makadamu in gozdnih poteh.
- čas 1h 53 min - tempo 5:39

Lep pozdrav;Aleš
#250457
Prijetnih 11 po trim stezi, splašla dve srnici, srečala 3 tekače in eno tekačico in lepega kužka. Zdaj pa zajtrk, popoldne pa na Planino na sprehod. :)
#250480
marčni zajec napisal/-a:
marčni zajec napisal/-a:iz postelje na eno 10-ko, zdaj pa v pekarno po kifl, v trafiko po cajtnge in po ulici do konca na kavo.


evo, še ena desetka. za malico.


pa še ena - za kosilo.

(za obrazložitev: ni noben egotrip v igri. na ultrabalatonu smo trije v ekipi in preizkušam na koliko časa bi menjavali)
#250483
Vreme napisal/-a:Marčni sem te mislil, vprašat kolko pa bo za kosilo? Očitno te bom vprašal po večerji, a popoldansko malco tudi maš :lol:


hehehe, nisem še ziher. nekak se mi te menjave po 10km ne zdijo v redu.
preveč malih obrokov je in se prenažreš. :wink:
#250502
evo, pa je padla še ena za večerjo.
vmes sem eno izpustil, ker sem (hvala bogu) dobil en obisk.
smo pa šli zato peš v mesto na sladoled, pol pa še na eno pivo na vrh.
Uporabniški avatar
 pinkfloyd
#250511
Popoldne sem dobil na obisk sorodnike kar pomeni, da sem pred tem obvezno moral na tek, da preživim ta psihični napor :D

Privoščil sem si Slivnico direktno po poti navzgor ob 12.00. Malo je bilo že vroče. Vmes sem srečal trop penzionistov in med komentarji sem si zapomnil tegale "drugič pa prej štartaj od doma da se ti ne bo tako mudilo".

Tempo bil je podpovprečen, zadovoljstvo povprečno, popoldanske obiske pa sem preživel nadpovprečno. Tole pivo pa zdaj paše še najbolj od vsega :drink
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA